دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

پربازدیدترین خبرها

کد مطلب: 28905  |  
تاریخ انتشار : 29 شهر 1398 - 15:09
امام جمعه قاین با اشاره به اقدامات بسیار خوب قوه قضائیه گفت: از دولت مردان تقاضا داریم جلوی کارهای قوه قضائیه سنگ اندازی نکنید و اگربه قوه قضائیه کمک نمی کنید حداقل مزاحمت ایجاد نکنید.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه بادعوت مردم به رعایت تقوای الهی بر موضوع ازدواج در ادامه سلسله بحث های هفته گذشته تاکید کرد و گفت: خانواده ها باید در زمینه ازدواج آسان مشوق فرزندان و جوانان باشند و آنهایی هم که می توانند در تهیه جهیزیه یاری رسان خانواده های نیازمند باشند.

حجت الاسلام رحمانی با تقدیر و تشکر از قوه قضائیه و به خصوص از آقای رئیسی خطاب به دولت گفت: از دولت مردان تقاضا داریم حال که ابراهیم بت شکن آقای ابراهیم رئیسی گلوی افعی مفاسد اقتصادی را گرفته است ودر حال خفه کردن او می باشد جلوی کارهای قوه قضائیه سنگ اندازی نکنید.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور مگر یادتان رفته است که خود شما گفته اید باید با فساد مبارزه شودو ملاحظه هیچ کس را نکنیم و یادر جایی دیگر هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد ندارم پس چرا چند روز پیش رئیس قوه قضائیه را در هجمه قرار دادید و آقای رئیسی هم پاسخ دادند و گفتند هرپرونده ای را که می گویید جناحی بوده است شما خود بدهید تا قضات نظر بدهند.

امام جمعه قاین ادامه داد: حال که پرونده های برادر فرد دولتی،دختر وزیر سابق ،داماد وزیرکنونی وپرونده 400 نفر متهم دردستور کار است و مردم هم امید وار شده اند و نیاز است که پرونده های مفاسد اقتصادی رسیدگی شود شما هجمه ایجاد می کنید؟

وی خطاب به رئیس جمهور گفت:آقای رئیس جمهور ،به قوه قضائیه کمک نمی کنید حداقل مزاحمت ایجاد نکنید.

 

خطیب جمعه قاین درادامه با اشاره به 31 شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس گفت: جنگ نابرابر تحمیلی اگرچه خسارات مالی و جانی فراوانی را به کشورما وارد کرد و خانواده های زیاید بی سرپرست شدند و بچه های زیادی یتیم شدند به گونه ای که میزان جبران این خسارات چه مالی و چه جانی قابل شمارش نیست اما در واقع این جنگ دستاوردهای فراوانی هم برای کشور ما داشت.

وی با اشاره به سخنی از امام (ره) که در آخرین روزهای عمر خود دستاوردهای جنگ را بیان داشته اند گفت: ایشان فرموده اند که دراین جنگ ما انقلابمان را به جهان صادر کردیم و ابهت شرق و غرب را در هم شکستیم و جنگ تحمیلی موجب تلاش و خود کفایی ملت ما شد.

امام جمعه قاین در ادامه و به استناد این سخن امام خمینی(ره) بیان داشت: در جنگ 8 ساله ودر دوران دفاع مقدس در برابر ظلم و ظالم ایستادن را به جهان نشان دادیم واز همان دوران می بینیم که مظلومان جهان در برابر غول استکبار قد علم کرده اند و هیمنه آنها را بر هم ریخته اند.

حجت الاسلام رحمانی با بیان این که انقلاب ما یک نهال نوپایی بود که در جنگ تحمیلی این نهال نوپا بارور شد گفت: جنگ نابرابر باعث به هم ریختن ابهت شرق و غرب شد و اکنون این نهال انقلاب به یک درخت تنومندی تبدیل شده است وقطع یقین یک انقلاب را باتن آسایی و تنبلی وکسالت و با عافیت طلبی نمی توان آبیاری کرد.

امام جمعه قاین به موضوع خودکفایی ایران پس از جنگ 8 ساله اشاره داشت و گفت: در آن دوران حتی ما یک سیم خاردار نداشتیم و اکنون صحبت از شهرک های موشکی داریم .

وی ادامه داد: اقتدار و عظمت ایران به حدی رسیده است که اکثر سران کشور های اسلامی  با رهبر انقلاب آشکارا دیدار می کنند و سید حسن نصرالله در سخنان اخیر خود می گوید خیمه ما مقاومت است و مرکز آن ایران است و حسین این خیمه امام خامنه ای است اما همین آمریکایی هایی که تریلیون ها دلار در عراق هزینه کردند وقتی رئیس جمهورشون می خواهد به عراق برود با چراغ خاموش به الانبار عراق می آید.

امام جمعه قاین به حضور مقتدی صدر در حسینیه امام اشاره داشت و گفت: دقیقا روزی که جان بالتون از کاخ سفید اخراج می شود مقتدی صدر وارد حسینیه امام می شود واین برای استکبار جهانی پیام دارد.

حجت الاسلام رحمانی ادامه داد: به برکت جنگ تحمیلی وصلابت و صبر و شکیبایی ملت ایران مقاومت روز به روز سیر صعودی خود را می پیماید و استکبار سیر نزولی و سقوط خود را ی می کند.

امام جمعه قاین به انهدام بزرگترین مرکز تولید نفت سعودیها توسط یمنی ها اشاره کرد وگفت: این نشان از مقاومت است که یمنی ها می گویند خون بچه های یمنی بهای سنگینی دارد واگر ادانه دادید ماهم ادامه می دهیم.

 وی افزود: اکنون شنیده ایم که یکی از نمایندگان آمریکا گفته است ما هم بایستی مراکز نفت ایران را بزنیم و آیا این به جز این است که  ثابت می شود این مرکز نفت از آمریکایی هاست وگرنه به آمریکایی ها چه ربطی دارد که این حرف را می زنند؟

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.