دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28881  |  
تاریخ انتشار : 8 شهر 1398 - 15:46
امام جمعه موقت قاین گفت:آقای دولت شما ممنوع المعامله اید چرا که تمام توافقات و معاملات شما منجر به شکست شد و خواهش ما از آقای روحانی این است که لطفا حماسه ای دیگر خلق نکنید.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام قهستانی امام جمعه موقت قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی بیان داشت: تقوا حلال مشکلات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و .. است

وی درادامه با اشاره به موضوع صبر و حلم تاکید کرد و با اشاره به روایاتی اظهارداشت:انسان حلیم در جامعه سربلند است و اگر یک انسانی زود از کوره در برود و نابردبار باشد در چشم دیگران جایگاه خوبی ندارد .

حجت الاسلام قهستانی درادامه با بیان این که انسان حلیم در چشم دیگران بالا می رودگفت: انسان صبور  تنگ نظر نیست و خسّت ندارد وانسان حلیم است که می تواند به درجات عالیه نائل شود.

وی اضافه کرد:حلم باعث می شود که انسان در درجات قرب الهی بالا رود.

خطیب موقت جمعه قاین درادامه با اشاره به شهادت شهیدان رجائی و باهنر گفت: شهادت این دوبزرگوار به وسیله افراد نفوذی اتفاق افتاد و مردم و مسئولین باید چشم وگوش هایشان باز باشد.

حجت الاسلام قهستانی در بخش دیگری از سخنان خود با گلایه از حاشیه های همایش توسعه دستاوردهای دولت گفت: وقتی ایراداتی  بر این وضع در همایش گرفته شد یک جناحی متاسفانه می خواهد مساله را لاپوشانی کند.

وی ادامه داد: با برگزاری این گونه برنامه ها و ایجاد حاشیه ها می خواهند حواس مردم را از برخی کارها پرت کنند و کار خود را پیش ببرند.

امام جمعه موقت قاین با درخواست از مسئولین شهرستانی و استانی گفت:خواهش ما این است که شماها در برگزاری مراسمات خود  این گونه حاشیه سازیها را از بالادستی های خود یاد نگیرید .

شهرداریها و فرمانداریها و اداره ارشاد و دانشگاهها و آموزش و پرورش و سازمانهای دیگر این موارد را جدی نگیرند و رسم شود که خواسته باشند همایش هایی این گونه برگزار کنند.

حجت الاسلام رقهستانی در ادامه گفت: در سال های گذشته پروژه کشف چادر در شهرها شروع شد و غر ب زده ها هم این کار را شروع آغاز کردند  و به یک موفقیت اجمالی رساندند و حالا می خواهند کشف چادر روستایی را آغاز کنند.

وی افزود:مردم حواسشان هست و دین و فرهنگ خود را می دانند  و گوش و چشمشان به ولی فقیه دوخته است ودین خود را از حوزه های علمیه و علمای اصیل یاد می گیرند و سپردن دنیا ودین به دست عده ای از مسئولین یا سیاسیون غائله مند است و تخلف از این قوانین و قواعد بی قانونی است.

امام جمعه موقت قاین در بخش پایانی سخنان خود به بحث مذاکره با آمریکا و اروپا و قرارداد های محرمانه اشاره کرد و گفت: دولتمردان ما یاد گرفته اند که با برگزاری برخی مراسمات زنها را به نمایش بگذارند  تا حواس مردم پرت شود و کار خود را پیش ببرند.

وی ادامه داد:آقای روحانی فیلشان دوباره یاد هندوستان کرده است و بعد از 6سال پرمصیبت و بعد از این همه نهی صریح مقام معظم رهبری این بار باز  میخواد با ترامپ مذاکره کند.

حجت الاسلام قهستانی خطاب به رئیس جمهور گفت: تجربه توافق نامه سعد آباد ،کرسنت، توتال، ایرباس ،معاهده تجاری با ترکیه، سند 2030 معاهده آب و هوایی پاریس  وبرجام از نمونه معامله های شماست

آقای دولت شما ممنوع المعامله اید چرا که تمام این توافقات و معاملات منجر به شکست شد و خواهش ما از آقای روحانی این است که لطفا حماسه ای دیگر خلق نکنید.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.