دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28880  |  
تاریخ انتشار : 7 شهر 1398 - 15:13
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان جنوبی از راه اندازی دومین کتاب‌خانه سیار روستایی در شهرستان قاینات خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان با اعلام این خبر گفت: دومین کتاب‌خانه سیار روستایی قاین همزمان با فصل پاییز، فعالیت خود را در مناطق روستایی شهرستان قاینات آغاز خواهد کرد.

حمیدی اضافه کرد: اولین کتاب‌خانه سیار روستایی شهرستان قاینات در سال 96 آغاز به کار کرد و در حال حاضر در 20 روستای این شهرستان خدمات فرهنگی خود را برای بیش از 660 کودک و نوجوان ارایه می‌کند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان جنوبی یادآور شد: توسعه خدمات فرهنگی و رساندن کتاب به کودکان و نوجوانان در مناطق روستایی و عشایری از جمله اهداف راه اندازی دومین کتاب‌خانه سیار روستایی قاین به شمار می‌رود تا چتر مهربانی کانون در این شهرستان گسترده‌تر شود.

در حال حاضر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان جنوبی دارای 10 کتاب‌خانه سیار است که در شهرستان‌های بیرجند، درمیان، نهبندان، قاین، زیرکوه، طبس، بشرویه و... علاوه بر امانت کتاب به اجرای فعالیت‌هایی از جمله قصه‌گویی، روخوانی کتاب، بازی وسرگرمی می پردازند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.