دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28879  |  
تاریخ انتشار : 7 شهر 1398 - 15:01
در ششمین روز از هفته دولت 4 پروژه شاخص به نمایندگی از 15 پروژه شهرستان قاینات با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش نسیم قائن ،صبح امروز مراسم زیارت عاشورا در محل گلزار شهدای جبل النور قاین برگزار شد و پس از غبار روبی گلزار شهدا ،پروژه بهسازی  جبل النور به نمایندگی از 5 پروژه شهرداری  شامل اجرای آسفالت معابر شهریفجمع آوری کانال های آبهای سطحی ،تجهیز کشتارگاه دام و احداث سرویس بهداشتی با اعتبار 3میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

درادامه  مرکز اورژانس 123 شهرستان قاینات که در سال 96 کلنگ زنی شده بود با زیربنای 150 متر مربع و با اعتبار  255 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

عرب نژاد مدیر کل بهزیستی استان در این مراسم گفت: در 9 شهرستان استان اورژانس اجتماعی داریم و قاینات تنها شهرستان استان است که ساختمان ملکی اورژانس 123 دارد .

تجهیز و بهسازی  آزمایشگاه دانشکده پرستاری قاین با زیر بنای 185 متر مربع از دیگر پروژه های افتتاحی در ششمین روز از هفته دولت بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

به گفته دکتر عارفی رئیس شبکه بهداشت و درمان قاین برای بهسازی این آزمایشگاه 200 میلیون تومان هزینه شده و 450 میلیون تومان نیز تجهیزات خریداری شده است.

عارفی بابیان این که تجهیزات آزمایشگاهی امکانی برای راه اندازی رشته علوم آزمایشگاهی در دانشکده پرستاری قاین است خواستار  تلاش مسئولین استانی جهت ارتقاء  وادامه روندساختمان دانشکده پرستاری قاین شد.

ساختمان اتفاقات وامداد آب 122 قاین از دیگر پروژه های امور آب و فاضلاب شهری قاین بود که دراین روز به بهره برداری رسید.

توکلی رئیس امور آب وفاضلاب شهری قاین با بیان این که این پروژه به نمایندگی از 8 پروژه امور آب امروز به بهره برداری می رسد گفت: این پروژه با اعتبار 100 میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

آبرسانی به شهرک صنوف آلاینده با اعتبار 160 میلیون تومان و بهره مندی 200 نفر،عملیات اجرای خطوط GRP ناحیه فشاری شهر قاین با اعتبار 1 میلیارد و 300 میلیون تومان و بهره مندی 100 هزار نفر،لایه روبی،احیا و افزایش چاه 6 قاین با اعتبار 45 میلیون تومان،حفاری،لوله گذاری چاه شماره 1 آرین شهربا اعتبار 540 میلیون تومان و بهره مندی 4500 نفر،آبرسانی به شهر خضری دشت بیاض با اعتبار 150 میلیون تومان و بهره مندی 500 نفر ،حفاری و آزمایش پمپاژ چاه شماره 1 شهر قاین با اعتبار 200 میلیون تومان و تکمیل خط انتقال پل کافه سوزنی با اعتبار 95 میلیون تومان از دیگر پروژه های امور آب و فاضلاب شهری است که در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.