دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28874  |  
تاریخ انتشار : 6 شهر 1398 - 19:06
در پنجمین روز از هفته دولت پروژه آبرسانی روستای زمانی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش نسیم قائن ،صبح امروز ودر پنجمین روز از هفته دولت با حضور خوش خبر معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پروژه آبرسانی به روستای زمانی با لوله گذاری در مسیر خط انتقال وشبکه توزیع به طول 7 کیلومتر به بهره برداری رسید.

این پروژه در سال 97 کلنگ زنی شد و با اعتبار 12 هزار میلیون ریال در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این پروژه 51 خانوار به تعداد 98 نفر از آب شرب بهره مند شدند.

 

عیدی رئیس امور آب و فاضلاب روستایی قاین گفت:  روز گذشته ودر چهارمین روز از هفته دولت نیز مجتمع آبرسانی گرماب با اعتبار 9هزار میلیون ریال افتتاح شد و 5 روستای امیرآباد سرچشمه،تیگاب،گرماب،سرمستی و مهدی آباد از نعمت آب برخوردار شدند.

با احداث این مجتمع 2هزار و 451 نفر به تعداد 679 خانوار از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.

خوش خبر معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار در جمع مردم روستای زمانی با بیان این که توسعه روستاها دراولویت دولت است گفت: دولت با بهره گیری از همه ظرفیت ها در راستای خدمات رسانی پیش قدم است و توزیع عادلانه امکانات و بهره گیری از ظرفیت های استان برای همه مناطق در دستور کار استانداری و دولت قرار دارد.

 

وی درادامه با اشاره به شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت صادقانه به مردم بودند و خدمات بی منتی به مردم داشتند.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.