دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28872  |  
تاریخ انتشار : 6 شهر 1398 - 18:36
فازیک مجتمع خدماتی رفاهی ایثار در روستای چاهک موسویه بخش سده با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی و با اشتغال زایی برای 5 نفر به بهره برداری رسید.

به گزارش نسیم قائن ، فازیک مجتمع خدماتی رفاهی ایثار در روستای چاهک موسویه بخش سده با حضور خوش خبر معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی و با اشتغال زایی برای 5 نفر به بهره برداری  رسید.

 سلجوقی مدیر پروژه در این مراسم با بیان این که از سال 91 درخواست مجتمع داده شده است وپس از 4 سال و نیم مجوز دریافت ودر مرداد 95 کلنگ این مجتمع به زمین زده شد گفت: این مجتمع که در 3 فاز ساخته خواهد شد شامل پمپ بنزین ،چندین باب مغازه ،فضای سبز و سکو نصب وسایل بازی است و فاز 1 امروز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با گلایه از عدم دریافت تسهیلات علی رغم پیگیری های متعدد خواستار همکاری بیشتر در جهت تکمیل فاز 2 مجتمع شدو گفت: با راه اندازی فاز 2 مجتمع برای 25 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد .

درخواست حفر چاه برای فضای سبز،روشنایی منتهی به جایگاه ،آنلاین نبودن جایگاه و ایجاد مشکل برای سوخت گیری ماشین های سنگین و عدم خط تلفن ثابت و.. از دیگر درخواست ها ومشکلاتی بود که از سوی مدیر مجتمع مطرح وخواستار رفع این مشکلات شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.