دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28859  |  
تاریخ انتشار : 31 مرد 1398 - 01:18
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در مراسم معارفه شهردار قاین:
شهرداری توازن خدمات رسانی در شهر را داشته باشند/ در ارائه خدمات عدالت رعایت شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت:توصیه ما به شورا و شهردار ایناست که در ارائه خدمات عدالت را رعایت کنند و توازن خدمات رسانی در شهر را داشته باشند و این نوع کارکردن سرمایه بزرگی برای مدیریت شهری و آینده است.

به گزارش نسیم قائن ، سید کمال میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی روز گذشته در مراسم معارفه شهردار قاین اظهارکرد: یکی از آیتم های موفقیت برای هر مجموعه ای شناخت ظرفیتهاست و اگر مدیری بتواند ظرفیت ها را به خوبی شناسایی کند قطع یقین می تواند خروجی موضوع را برای بهبود روش ها با حداقل راندمان به کار گیرد.

وی افزود: شورا و شهردار اگربا هم افزایی ودر کنار هم شرایط را مدیریت کنند و منابع را خوب شناسایی کنند می توانند برنامه مدون و اجرایی مناسبی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ادامه داد:اگر در مدیریت شهری دچار مشکل می شویم به دلیل این است که ظرفیت هارا خوب شناسایی نمی کنیم و شهردار این موضوع را مد نظر داشته باشد و از ظرفیت همه نیروها حداکثر استفاده بشود.

وی افزود:اگر بخواهیم به ظرفیت کاری ما لطمه ای وارد نشود مردم را کنار خود داشته باشیم و اعتماد مردم به مجموعه رابه حد اعلا برسانیم

میرجعفریان درادامه اظهارکرد:با شناخت ظرفیت هاو نیروی انسانی  در محیط کاری کیمیا گری را بیاموزیم و اجازه ندهیم که خام فروشی انجام شود و اگر این کیمیا گری را به خوبی آموختیم،احتیاج به منابع مالی برای شهرداری نخواهیم داشت.

وی درادامه گفت:توصیه ما به شورا و شهردار ایناست که در ارائه خدمات عدالت را رعایت کنند و توازن خدمات رسانی در شهر را داشته باشند و این نوع کارکردن سرمایه بزرگی برای مدیریت شهری و آینده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.