دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28856  |  
تاریخ انتشار : 31 مرد 1398 - 01:07
امام جمعه قاین گفت: درخواست ما از رئیس شورای شهر این است که علت رفتن شهردارسابق را در جهت رفع ابهامات به صورت مبسوط ارائه دهند.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین روزگذشته  در مراسم معارفه شهردار این شهر با بیان این که شهرداری جز نهادهایی است که با مال و زمین های مردم سرو کار دارد گفت: نقشه تفضیلی شهر قاین بایستی با حضور کارشناسان نخبه و بدون هیچ گونه غرض ورزی طراحی  شود وپس از امضای  از سوی مسئولین کشوری شهرداری می تواند این نقشه تفضیلی شهر را اجرا کند.

 وی به حضور17 ماهه شهردار سابق شهر قاین اشاره کرد و گفت: در زمانی که بحث رفتن  شهردار مطرح بود از شورای شهر درخواست داشتیم  حال که شهردار از اوضاع و احوال شهر آگاه شده است مدت بیشتری حضور داشته باشند و برخی از پروژه ها از جمله جاده اصلی را به پایان برسانند  که این اتفاق نیفتاد و درخواست ما از رئیس شورای شهر این است که علت رفتن شهردار را در جهت رفع ابهامات  به صورت مبسوط ارائه دهند.

حجت الاسلام رحمانی در پایان نیز با بیان این که همراه و همگام با مجموعه شهرداری و شورای شهر هستیم گفت: در راه توسعه شهرستان آمادگی هر گونه همکاری را داریم.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.