دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28823  |  
تاریخ انتشار : 13 مرد 1398 - 23:23
معاونت اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت:رصد، پیگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است که اگر هم اکنون به آسیب‌های اجتماعی توجه نشود باعث بروز مشکل و پرداخت هزینه در آینده خواهد شد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ حسینی معاونت اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه قرار گاه جواد الائمه شهرستان قاین اظهارکرد:آسیب های اجتماعی هرروز با یک چهره جدید و فراوانی زیاد دیده می شود و در بسیاری از جاها به دلیل نقاب های رنگارنگ از این موضوع مهم عقب میافتیم.

وی با بیان این که مادر آسیبها مواد مخدر است گفت: درهمین راستا بسیج با تشکیل قرار گاه جواد الائمه به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی است و لذا بر اساس تاکیدی که مقام معظم رهبری داشتند واز سپاه و بسیج نیز خواستند تا در جهت کاهش آسیب های اجتماعی به کمک سایر نهاد ها بیایند

حسینی ادامه داد:اگر بخواهیم کار موثری در سطح شهرستان انجام دهیم باید از جزیره ای عمل کردن پرهیز کرد و هم افزایی صورت بگیرد .

 

وی افزود:کار فرهنگی و تبلیغی در مقابله در مواد مخدر باید اجتماعی شود و همه مردم اهمیت این موضوع را بدانند و مشارکت داشته باشند

حسینی ادامه داد: رصد، پیگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است که اگر هم اکنون به آسیب‌های اجتماعی توجه نشود باعث بروز مشکل و پرداخت هزینه در آینده خواهد شد.

 

 

وی با بیان اینکه برای قوام و امید بخشی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تلاش و همکاری نیاز است، تصریح کرد: مسائل اجتماعی بیشتر فرهنگی نرم افزاری است که باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همکاری صورت گیرد.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.