دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28791  |  
تاریخ انتشار : 21 تير 1398 - 12:01
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در یادواره شهدای تیغاب:
تا روزی که حجاب داشته باشید ارزش دارید / خانواده ها مراقب دسیسه های دشمنان باشند
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت:دشمن هیچ‌گاه از دسیسه و انحراف مسیر سعادت ما فرو گذاری نکرده است و لذا خانواده ها مراقب دسیسه های دشمنان برای فرزندانشان باشند.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رضایی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح امروز در یادواره شهدای دهستان پسکوه که در روستای تیغاب حاجی آباد برگزار شد باگرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت :شهدا شمع محفل بشریت هستند و همچون یک چراغ در مسیر بشریت باید نورشان حفظ شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در مراسم گرامیداشت شهدا گفت: قدمی که امروز برای شرکت در مراسم شهدا برداشته اید مسیرش منتهی به سعادت و انسانیت است و فکر و اندیشه ای که دراین مسیر بکار گرفته می شود و مالی که دراین مسیر هزینه می شود بالاترین سرمایه های انسانیت هستند

حجت الاسلام رضایی با اشاره به 21 تیرماه روز عفاف و حجاب وسالروز کشتار بی رحمانه مردم در مسجد گوهر شاد گفت: مقاومت های آن دوران در برابر طاغوت های زمان، امروز باعث این عزت ما شده است و لذا هر روز برای بانوان و دختران ومادران ما روز عفاف و حجاب است.

وی ادامه داد:دشمن هیچ‌گاه از دسیسه و انحراف مسیر سعادت ما فرو گذاری نکرده است و از هیچ اقدام و حمله و هجمه ای فرو گذاری نخواهد کرد و لذا خانواده ها دراین دوران باید مراقب فرزندان خود باشند چرا که دشمن دست خود را به سوی فرزندان ما دراز کرده است و با راه اندازی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان برعلیه فکر و اندیشه ما وارد شده است و فضای مجازی نیز عامل انحراف جوانان و مردان و زنان ما شده است ولذا دراین دوران نوع جنگ عوض شده و دشمنان صدها برابر برای به انحراف کشیدن فرزندان ما هزینه کرده است و هزینه می کند.
 

وی در ادامه خطاب به جوانان گفت: رضا خان در دوران حکومت دیکتاتوری خود مبارزه با حجاب و روحانیت و روضه امام حسین(ع) را در دستور کار خود قرار داده بود.

رضایی با بیان این که جوانان هستی و ارزش خود را ضایع  وزایل نکنند گفت: تا روزی که حجاب داشته باشید ارزش دارید واگر روزی حجابتان را بگیرند دیگر ارشی برایتان باقی نخواهد ماند.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.