دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28776  |  
تاریخ انتشار : 12 تير 1398 - 09:33
نماینده مردم قاینات و زیرکوه گفت:برخی از مدیران کل ما هنوز نگاه استانی ندارند وگاها از اعتباراتی که خارج از بودجه استانی می آید شهرستانها به خوبی دیده نمی شوند .

به گزارش نسیم قائن ، فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قاینات  با بیان این که مجلس  بودجه کشور  را امسال  با کمترین وابستگی به نفت بسته است گفت: قطع به یقین امسال افزایش اعتبار در سطح کشور خواهیم داشت.

وی افزود: اعتبارات تملک شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش زیادی خواهد داشت .

نماینده مردم قاینات و زیرکوه با اشاره به پروژه های نیمه تمام در شهرستان قاینات گفت: این کلکسیون پروژه های نیمه تمام که در سالیان گذشته در کل کشور کلنگ خورده است تنها مربوط به قاینات نیست و لذا اولویت اول ما در شهرستان هم باید پروژه های نیمه تمامی باشد که مدیران مطمئن هستند با اعتبارات تخصیص یافته تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.

فلاحتی در ادامه بیان داشت: برخی از مدیران کل ما هنوز نگاه استانی ندارند وگاها از اعتباراتی که خارج از بودجه استانی می آید شهرستانها به خوبی دیده نمی شوند .

فلاحتی در ادامه باتاکید به این که قانون برای رفع مشکل مردم است از مدیران خواست تا قانون را به نفع مردم تفسیر کنند و سخت گیری زیادی نداشته باشند.

وی درادامه به قول های آقای نوبخت اشاره کرد و گفت: مدیران و فرمانداران پیگیر اعتبارات سفر آقای نوبخت باشند وما هم پیگیر موضوع هستیم.

فلاحتی به ظرفیت ایدرو ،بنیاد مستضعفان،قرار گاه سازندگی و آستان قدس رضوی اشاره کرد و این نهاد ها و سازمانها ظرفیت های بسیار خوبی دارند و می توان از این ظرفیت برای پیشرفت توسعه شهرستان استفاده کرد.

فلاحتی درادامه به پروژه های نیمه تمام از جمله مدرسه شجره طیبه شهرک سیمان و فولاد قاین اشاره کرد وگفت: برخی پروژه ها به بخش خصوصی گره خورده بود که پیگیری های زیادی انجام شد و اکنون از بخش خصوصی خارج و نتیجه آن هم ملموس و دیده می شود وهرچند ممکن است صحبتهایی هم شده باشد اما یک لقمه چرب از دست بخش خصوصی کنده شده است و مردم نتایج این تغییرات را خواهند دید.

نماینده قاینات و زیرکوه از مدیران شهرستانی خواست تا زیرشاخه های فولاد را ببینند وبه دنبال سرمایه گذار  در شهرستان باشند.

وی به ادامه پروژه دانشکده پرستاری پس از سالها اشاره کرد و گفت: این پروژه اعتبار داشته است اما نیاز به پیگیری داشت که به زودی  ساختمان با کاربرد آموزشی درمانی تکمیل خواهد شد .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.