دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28775  |  
تاریخ انتشار : 12 تير 1398 - 09:23
فرماندار قاینات گفت: با پیشنهاد 12 میلیاردتومانی اعتبارات ملی،سهمشهرستان قاینات در اعتبارات امسال بیش از 54 میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان قاینات در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.

کریمی  فرماندار قاین دراین  جلسه  اظهار کرد:امروز کشور ما با تشديد تحريم هاي هوشمندانه از سوي آمريكا مواجه شده است و در فروش نفت و انتقال ارز كالا چالش هايي را ايجاد نموده است و لذا  در مقابل آن نيازمند همكاري همه جانبه و هم افزايي همه مردم و مسئولين مي باشد.

کریمی  در ادامه با گلایه از عدم پیگیری برخی مدیران شهرستانی اظهار کرد: بارها از مدیران خواسته ایم تا مشکلات حیطه کاری خود را مطرح تا بتوانیم با پیگیری از طریق استان یا کشوری در جهت حل مشکلات گامی برداریم و سهم شهرستان از اعتبارات ملی بیشتر دیده شود که اندک مدیری پیگیر این موضوعات بوده است و جای گلایه از برخی مدیران دارد.

فرماندار قاین در ادامه با اشاره به سهم شهرستان قاینات از سرجمع استانی اعتبارات این میزان را دوازده و سه دهم درصد (12/3)اعلام کرد و گفت: با پیشنهاد اعتبار 12 میلیاردی  ملی  میزان اعتبارات قاینات امسال به 54 میلیارد  و 879 میلیون و 500 هزار تومان خواهد رسیدو در مجموع  بیست وشش و دو ده درصد(26/2)نسبت به سال گذشته افزایش اعتبار شهرستان قاین خواهد بود.

وی میزان افزایش ضریب تخصیص اعتبار شهرستان را نسبت به سال گذشته 1  دهم درصد اعلام کرد.

کریمی  افزود: خوشبختانه اعتبارات ملي در حوزه هاي آبخيزداري،قنوات،نوسازي مدارس،آب و فاضلاب و گردشگري با افزايش خوبي مواجه شده است  که اميد است مديران محترم نسبت به جذب اعتبارات سهم ملي شهرستان بموقع اقدام نمايند.

وی  بر ارائه طرح های پیشنهادي براي طرح در کميته برنامه ريزي شهرستان تأکيد کرد و گفت: اولويت كميته برنامه ريزي،تكميل پروژه هاي نيمه تمام است كه در سال جاري قابليت بهره برداري و افتتاح را داشته باشند. لذا اين مهم بايستي مدنظر مديران دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد.

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ريزي شهرستان با تأکيد براينكه، شعار همه دستگاههاي اجرايي شهرستان بايد اين باشد كه نمي سازيم؛ مگر مستحكم و ماندگار؛ خاطرنشان كرد: مديران بايستي تا پايان سال مالي نسبت به جذب ۱۰۰ درصدي اعتبارات اقدام نمايند و هيچ گونه عذر و استثنائي مبني بر عدم جذب اعتبارات پذيرفتني نيست.

کریمی به  قول 940 میلیاردی آقای نوبخت در سفر به استان اشاره کرد و گفت: 240 میلیارد این میزان در حال تخصیص است و امید است سهم شهرستان قاینات هم با پیگیری های نماینده شهرستان و مدیران شهرستانی به خوبی دیده شود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.