دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28759  |  
تاریخ انتشار : 28 خرد 1398 - 23:25
فرمانده انتظامی شهرستان قاین از کشف 95 کیلو تریاک در بازرسی از وانت نیسان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ"محمود زال بیکی "در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاین با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر، موضوع را بررسی و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود را قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران با اشراف اطلاعاتي یک خودروی وانت نیسان حامل مواد مخدر را در محور نهبندان به بیرجند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ زال بیگی افزود: مأموران در بازرسي از خودرو مقدار 95 تریاک كه به طرز بسیار ماهرانه اي در داخل خودرو جاساز شده بود كشف كردند.

 

وی خاطر نشان کرد: در ادامه عملیات همدست متهم که با یک دستگاه پژو 405در حال تعقیب و مراقبت از خودروی حامل موادمخدر بود دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین تصريح كرد: در اين عملیات 2 خودرو توقيف و 2 متهم دستگیر شدند که متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

سرهنگ زال بیکی خاطر نشان کرد: رويکرد پيش دستانه پليس در مبارزه با مواد مخدر در ناکام گذاشتن قاچاقچيان بسيار تاثير گذار و اين رويکرد بيانگر توانمندي اطلاعاتي پليس است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.