دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28700  |  
تاریخ انتشار : 28 ارد 1398 - 21:17
فرماندار قاینات گفت: روابط عمومی دستگاه ها به عنوان حلقه پیوند مردم و مسئولان با ایجاد آگاهی بخشی در جامعه نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوقشان دارند.

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی روز شنبه در نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی قاینات افزود: روابط عمومی ها قدرت جریان سازی را در میان افکار عمومی دارند و باید پرتحرک ترین، بروزترین و فعالترین واحد هر سازمان باشند.

وی ادامه داد: تبدیل تهدیدها به فرصت و فرصت ها به عینیت از ویژگی های روابط عمومی موفق است.

فرماندار قاینات اظهار داشت: ایجاد تعادل بخشی و توازن در سازمان از وظایف روابط عمومی هاست و همچنین روابط عمومی ها می توانند نقش بسزایی در افزایش اعتماد عمومی و آگاهی بخشی در جامعه ایفا کنند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد یاس و نارضایتی در جامعه تاکید کرد: جنگ های امروزه جنگ های روانی هستند و وظیفه روابط عمومی ها شناسایی کانون های نارضایتی و رفع آن و کمک به مدیران در ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.

کریمی با اشاره به لزوم انتقاد پذیری مدیران گفت: همه باید نقد شوند و روحیه انتقاذ پذیری داشته باشند، زیرا نقد باعث بهتر زیستن نسبت به گذشته است.

وی اضافه کرد: مدیران و صاحبان پست و مقام بیشتر در معرض نقد هستند و باید از انتقاد سازنده استقبال کنند و در جهت پیشبرد اهداف سازمان استفاده کنند.

فرماندار قاینات افزود: نقد سازنده و تخریب متفاوت است و نقد سازنده نگاه اصلاحی دارد و باعث پیشرفت می شود.

در این آیین از مسئولان روابط عمومی فرمانداری، بخشداری مرکزی ، اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، اداره آموزش و پرورش و بهزیستی به عنوان روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی شهرستان قاینات تجلیل شد.

ایرنا

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.