دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28664  |  
تاریخ انتشار : 30 فرو 1398 - 09:07
در ایام شعبانیه و به مناسبت روز جوان جلسه هم اندیشی فرماندار قاین با جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان قاینات برگزار شد .

به گزارش نسیم قائن ، در ایام شعبانیه و به مناسبت روز جوان جلسه هم اندیشی فرماندار قاین با جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان قاینات برگزار شد .

دراین جلسه نمایندگانی از اقشار و گروههای مختلف شهرستان به بیان مشکلات و دغدغه های جوانان دراین شهرستان پرداختند .

کریمی فرماندار قاین در نشست هم اندیشی با جوانان و نخبگان جوان شهرستان قاینات، ضمن تبریک سال جدید،اعیاد شعبانیه،میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و همچنین فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت مهدی(عج)، اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند: اگر در یک جمله از من بپرسند که شما از جوانان چه می خواهید،به آنها خواهم گفت: تحصیل،تهذیب و ورزش. «دوره جوانی، دوره توانایی است و این توانایی در چه چیزهایی باید به کار برود؟ به اعتقاد من، باید عمدتاً در تحصیل علم، در ایجاد صفای نفس و روحیه تقوا در خود و ایجاد نیروی جسمانی در خود که ورزش باشد؛ به کار رود.

فرماندار بیان داشت: جوانی، دوره اعتلای هویت و شخصیت انسانی و فکری است. لذا در عصری که امروزه تحت عصر فرا اطلاعاتی بسر می بریم، فرد باسواد، فردی است که هر روز بیاموزد و بیاموزاند.

مهندس کریمی با اشاره به اینکه جوان موجودی سرشار از انرژی،امید،آمال و آرزو است؛به چهار ویژگی جوانان اشاره کرد و افزود:نشاط،شادابی، پویایی، استقلال و نوعدوستی ویژگی های مهم جوانان است. لذا ضروریست همه عزیزانی که در صدر تعلیم و تربیت صاحب نظر هستند بکشوند و تلاش نمایند تا این انرژی های مازاد جوانان را ساماندهی و در مسیر درست هدایت و راهنمایی نمایند.

 

این جلسه به همت مرکز رشد واحد های فناور و حوزه جوانان اداره ورزش وجوانان شهرستان قاین در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.