دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید

آخرین اخبار

کد مطلب: 28653  |  
تاریخ انتشار : 23 فرو 1398 - 15:32
امام جمعه قاین گفت:ترامپ با این حرف خود که سپاه را جزء نیروهای تروریستی قرارداد میخواهد مقداری از عقده های متراکم در خود و استکبار جهانی را کم کند.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی  و با اشاره به ایام در پیش رو و نیمه شعبان و برگزاری  سنت حسنه  برات در شهرستان قاینات از کلیه مردم خواست از انجام هزینه های گزاف  و کلان در مراسمات خود داری کرده و حداقل کاری که می توانند داشته باشند تا باقیات و صالحاتی برای اموات و شهدای آنها باشد این است که بخشی از هزینه ها را به عنوان هدیه به روح اموات به مناطق سیل زده اهدا کنند که به مراتب ثوابش  بهتر و بیشتر خواهد  بود.

 

وی درادامه به حماقت رئیس جمهور آمریکا با این دیوانه نماهایی که انجام می دهد و توهینی که به گروهی از انسان های متشخص عالم و اسلام و ایران کرده است گفت: سپاه در هرکجا که مظلومی را در بند ظلم و ستم می بیند حاضر است و جان خود را نثار مظلومین عالم می کند.

 

حجت الاسلام رحمانی در ادامه با بیان این که سپاهیان نور چشم مستضعفین جهان هستند گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 58 منافقین و ضد انقلاب در پادگانها و گاها در جمع انقلابیون نیز حضور داشتند وبه انبار های اسلحه یورش برده بودند و  بسیاری از اسلحه ها را به خانه های تیمی خود کشانده بودند و با طرح منحل کردن ارتش در صدد این بودند که این نیروی نظامی ما را از بین ببرند.

 

وی ادامه داد: هرجامعه ای بایستی دارای نیروهای نظامی  مقتدری باشد و این نیروهای نظامی جامعه اسلامی باید مقتدرترین نیروها و دارای مدرن ترین ساز و برگ نظامی در عالم باشند.

حجت الاسلام رحمانی بیان داشت: در آن دوران انقلاب نه تنها ارتش منحل نشد بلکه دستور تشکیل بسیج بیست میلیونی و از بین این بسیجیان پیشنهاد نهاد انقلابی سپاه داده شد واز آن زمان تا کنون وجود این نیروی توانمند که دارای مصالح و منافع فوق العاده زیادی بوده است با اقتدار فعالیت خود را ادامه می دهد به طوری که عقده ای در دل استکبار جهانی شده است وترامپ با این حرف خود که سپاه را جزء نیروهای تروریستی قرارداد میخواهد مقداری از عقده های متراکم در خود و استکبار جهانی را کم کند والا کسی نمی تواند ارگان رسمی وابسته به یک کشور را از ناحیه شخصی تروریست اعلام کند.

 

امام جمعه قاین که این اقدام ترامپ را یک نوع خود شیرینی برای نتانیاهو میداند در ادامه گفت: ترامپ فکر می کند که با حرف زدن کارهادرست می شود و با اعلام تروریست خواندن سپاه و همچنین اعلام این که بلندیهای جولان در سوریه را به اسرائیلی ها واگذار کرده است می خواهد بگوید که کارهای مهمی را برای نتانیاهوی کودک کش و نسل کش انجام داده است و برگ برنده ای را به نتانیاهو که پرونده سیاهی را در بین ملت خود دارد نشان دهد.

 

حجت الاسلام رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که احتمال می رود ترامپ با  تروریست خواندن سپاه می خواست میزان پشتوانه مردمی این ارگان را بداند گفت: بااین کار خوشبختانه وحدت بسیار خوبی در میان نیروهای نظامی و توده مردم صورت گرفت و اگر بنا بر تخمین زدن بودن پاسخ خود را دیدند .

 

امام جمعه قاین با اشاره به اقدامات بسیار خوب جوانان انقلابی طی روزهای اخیر در فضای مجازی با هشتک من سپاهی ام گفت: این روزها همه در حمایت از این ارگان مقدس به میدان آمده اند و من هم با افتخار اعلام می کنم که من هم سپاهی هستم و افتخار می کنم که با روحیه سپاهی گری که روحیه ای یاور مظلوم و مبارز با دشمن ظالم است از این دنیا بروم.

خطیب جمعه قاین در پایان با بیان این که پشتیبانی خود را از نیروهای سپاهی وارتشی و نظامی اعلام می کنم گفت: تا پای جان در مقابل آمریکای جنایتکار ودر دفاع از این خوبان ایستاده ام.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.