دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28629  |  
تاریخ انتشار : 22 اسف 1397 - 16:32
طی مراسمی در سالروز گرامیداشت روز شهدا،از دست اندرکاران یادواره 303 شهید شهرستان قاینات تجلیل شد .

به گزارش نسیم قائن ، مراسم گرامیداشت روز شهدا و تجلیل از دست اندرکاران یادواره 303 شهید شهرستان قاینات صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی و سرهنگ اسماعیلی  جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در محل سالن اجتماعات شهرداری قاین برگزار شد .

درابتدای مراسم حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین و رئیس ستاد برگزاری یادواره 303 شهید شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی این یادواره از انسجام و همکاری ادارات شهرستان تقدیر و تشکر کرد وگفت: این مراسم در قاینات با هزینه بسیار کم و بازخورد معنوی و فرهنگی بالایی برگزار شد و جای آن است که مسئولین در استان این کنگره ها را آسیب شناسی کنند تا از نقاط مثبت بیشتر و نقاط ضعف را کم کنیم.

سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستای برگزاره یادواره 303 شهید شهرستان قاینات گفت: برگزاری یادواره شهدا بهانه ای شد تا در سطح شهرستان قاینات برنامه های متنوعی با هدف احیای فرهنگ ایثار و شهادت وروحیه از خود گذشتگی را پیاده کنیم.

وی به برگزاری یادواره های شهدادر سطح پایگاهها و محلات شهر و روستا اشاره کرد و گفت: برگزاری ختم قرآن و ختم های صلوات هدیه به روح شهدا، تهیه سبدهای غذایی و کمک جهیزیه با یاد و نام شهدا،دیداربا خانواده های شهدا،برگزاری اردوهای جهادی و محرومیت زدایی و... از جمله برنامه هایی بود که امساال ذیل یادواره شهدادر شهرستان قاینات برگزار شد .

 

سرهنگ اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) نیز به بیان خاطراتی از شهدا پرداخت و گفت: معرفی مسیرحق،استقامت وراه پیروزی برای جوانان از اهداف برگزاری کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی و یادواره 303 شهید شهرستان قاینات بوده است.

وی به خیل جمعیت در برنامه کنگره شهدا در مرکز استان اشاره کردو گفت: حضور گسترده مردم در یادواره های شهدا به برکت خون شهداست و این نشان می دهد که مردم به عشق رهبر و نظام پای کار هستند.

درپایان مراسم از زحمات مدیران دستگاههای اجرایی و دست اندرکاران یادواره 303 شهید شهرستان قاینات با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.