دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28611  |  
تاریخ انتشار : 13 اسف 1397 - 23:13
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قاین با در خصوص زیبا سازی فضای عمومی شهر و تعیین تکلیف سریع وضعیت بلوار روبروی ستاد انتظامی به شهردارقاین دستور داد .

به گزارش نسیم قائن ، رحیمی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قاین با صدور دستوری به شهردار قاین خواستار تعیین تکلیف سریع وضعیت بلوار روبروی ستاد انتظامی شهرستان شده و با تاکید بر لزوم زیبا سازی چهره عمومی شهر  خواهان ایجاد جاذبه های عمومی در فضاهای شهری شده است . 

 

وی  بااشاره به لزوم رعایت حقوق عمومی ونیز رعایت صرفه وصلاح در هزینه سرمایه عمومی شهرستان خواستار تحول چهره عمومی شهری در آستانه عید نوروز ، به موازات تغییر وتحول طبیعت  و ایجاد روحیه نشاط وشادابی در شهروندان شد.

 

 دادستان عمومی وانقلاب شهرستان  در بخش دیگری از دستور خود  ضمن تاکید بر فراهم نمودن تسهیلات لازم در جهت استقبال  ورفاه مسافرین نوروزی  حضور آنان را فرصتی مناسب برای عرضه اجناس و محصولات بومی شهرستان ونیز معرفی اماکن مذهبی ، فرهنگی ،تاریخی وباستانی  این شهرستان دانسته است .

 

رحیمی همچنین  خواستار همکاری وتشریک مساعی  سایر دستگاهای اداری واجرایی شهرستان با شهرداری در انجام این امر مهم گردیده است .

 

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.