دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28572  |  
تاریخ انتشار : 17 بهم 1397 - 15:54
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان :
قاینات باید به قطب درمان استان تبدیل شود
جان بابایی با ابراز امیدواری از این که قاینات باید به قطب درمان در استان تبدیل شود گفت:باید شرایطی فراهم شود که زمینه اعزام بیماران به استانهای مجاور و یا مرکز استان کمتر و شهرستان قاین به عنوان قطب درمان استان شناخته شود.

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز آیین کلنگ زنی بیمارستان 120 تخوابی قاین با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان در محل بیمارستان فعلی قاین به زمین زده شد .

در حاشیه کلنگ زنی  بیمارستان دوم قاین جان بابایی اظهار کرد: فاز دوم بیمارستان قاین با 120 تخت خواب امروز کلنگ زنی شد وهمچنین بخش تصویر برداری بیمارستان قاینات به زودی  ارتقا خواهد یافت.

وی گفت: یکی از شهرستانهایی که  راه اندازی     MRI برای آن در نظر گرفته شده است منطقه قاینات است که در لیست خرید وزارت قرار دارد و امیدواریم که  به زودی بتوانیم دستگاه را وارد کنیم.

 

جان بابایی افزود: از دیگر نیاز های بیمارستان دستگاه دیالیز است که اقدامات واردات آن انجام شده است و به محض ورود تحویل و کمبود تخت دیالیز در شهرستان نیز جبران خواهد شد.

 

وی در خصوص شرایط ماندگاری و اقامت پزشکان نیز گفت: این امر نیز به زودی محقق و شرایط برای ماندگاری پزشکان فراهم خواهد شد .

 

جان بابایی  با ابراز امیدواری از این که قاینات باید به قطب درمان در استان تبدیل شود گفت:باید شرایطی فراهم شود که زمینه اعزام بیماران به استانهای مجاور و یا مرکز استان کمتر و شهرستان قاین به عنوان قطب درمان استان شناخته شود.

 

وی در خصوص توسعه دانشکده پرستاری گفت: طرح توسعه مراکز آموزشی در حوزه آموزش است و مصوبه شورای آموزش عالی را می خواهد و قطعا این موضوع را که خواسته نماینده و فرماندار و مردم قاینات است به همکاران منتقل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.