دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28537  |  
تاریخ انتشار : 12 بهم 1397 - 15:22
فرماندار قاین گفت:تشکیل حکومت اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و انقلاب ساختار ابرقدرتها را در هم ریخت .

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور مراسم سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) با حضور مردم ومسئولین در میدان امام خمینی(ره) قاین برگزار شد.

 

محمد کریمی فرماندار قاین در این مراسم با بیان این که انقلاب اسلامی نوید بخش حاکمیت مستضعفان بود گفت: این انقلاب برجسته ترین تحول قرن بیستم به حساب می آید.

 

وی درادامه با اشاره به شخصیت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی مسیر زندگی شرافت مندانه را به ما آموخت وسیاست را به معنویت و انسانیت و کرامت آراست.

 

فرماندار قاین اضافه کرد: امام (ره)شخصیتی انقلاب ساز و مردم ساز بودو خیلی از بزرگان آرزو داشتند که احیا گر اسلام ناب محمدی باشند و این امام خمینی بود که اسلام ناب محمدی را احیا کرد.

 

وی در ادامه اظهارکرد:تشکیل حکومت اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و انقلاب ساختار ابرقدرتها را در هم ریخت ونظامی را ترسیم کرد که نه سلطه طلب است ونه سلطه گر.

 

فرماندار قاین با بیان این که ماموریت انقلاب در هم ریختن نظام سلطه بودگفت: امروز اقتدار ایران در حدی است که هیچ کس جرات اقدام نظامی را بر علیه این کشور را ندارد.

 

کریمی ادامه داد:  در حال حاضر برخوردار از انقلابی  هستیم که بعد از 40 سال تثبیت شده است و فراتر از منطقه عمل کرده ایم.

 

وی در ادامه به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های علمی،بهداشتی،عمرانی ،موشکی،هسته ای،و.. اشاره کرد و گفت: در گذشته  دشمنان به دنبال جنگ و اشغال کشور بودند و امروز به دنبال یاس و ناامیدی در بین مردم هستند ولذا  وظیفه همه ما این است که دستاوردها و کارنامه نظام برای مردم تبیین شود .

 

فرماندار قاین در بخش پایانی سخنان خود به دستاوردهای نظام و انقلاب در شهرستان قاینات اشاره کردو گفت: بسیاری از روستاهای ما در قبل انقلاب از نعمت آب و برق و گاز و جاده آسفالته و بهداشت و.. محروم بودند و امروز شاهد هستیم که اکثر روستهای ما از امکانات بهداشتی ودرمانی و آب شرب و تلفن و اینترنت و.. برخوردار هستند .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.