دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28495  |  
تاریخ انتشار : 18 دى 1397 - 22:29
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین از اکران همزمان فیلم‌های منتخب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درقاین خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، میرزنگویی رئیس اداره  فرهنگ و ارشاداسلامی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قاین گفت: همزمان با اکران فیلم های جشنواره فجر در کشور برای اولین بار فیلم های جشنواره فجر در شهرستان قاینات اکران خواهد شد .

وی ادامه داد: جشنواره فیلم های جشنواره فجر برای پنجمین سال متوالی علاوه بر مرکز استان برای اولین بار در شهرستان قاین نیز اکران  خواهد شد.
 

میرزنگویی  با بیان اینکه از 12 تا 22 بهمن ماه سال جاری فیلم های منتخب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در بیرجند و قاین اکران می‌شوند، گفت: اطلاعات مربوط به اکران فیلم‌های جشنواره امسال به محض مشخص شدن در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

 

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین گفت:علاقه‌مندان حوزه فیلم و سینما در استان خراسان جنوبی می‌توانند جهت اطلاع از نحوه و زمان اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در استان به کانال تلگرامی fajrfilmfestivalkhj@ مراجعه کنند.

 

بخش استانی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن‌ماه 1397 همزمان با گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به دبیری ابراهیم داروغه زاده در 31 ناحیه استانی کشور برگزار می‌شود.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.