دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28489  |  
تاریخ انتشار : 17 دى 1397 - 13:26
رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با توافق استاندار خراسان جنوبی تجهیز و نوسازی فضای هزار مترمربع برای افزودن شدن به مرکز رشد واحدهای فناور قاین در دستور کار قرار می گیرد و به زودی عملیات آن آغاز می شود.

به گزارش نسیم قائن ، اسماعیل قادری فر روز دوشنبه درحاشیه بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور قاین در جمع خبرنگاران، شهرستان قاین را قطب بین المللی زرشک و زعفران دانست و گفت:با توافق استاندار خراسان جنوبی تجهیز و نوسازی فضای هزار مترمربع برای افزودن شدن به مرکز رشد واحدهای فناور قاین در دستور کار قرار می گیرد و به زودی عملیات آن آغاز می شود.

وی افزود:پیش بینی می شود برای این پروژه 800 میلیون تا یک میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز مرکز رشد و فناوری قاین اختصاص داده شود.

قادری فر اظهار داشت: در کنار مرکز رشد، صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی خراسان جنوبی فعال خواهد شد که امیدواریم تا پایان سال شاهد شروع به کار این صندوق پژوهش باشیم تا جریان سرمایه گذاری خطر پذیر یا « وی سی» برای حمایت از واحدهای فناور ایجاد شود.

وی  در ادامه گفت: معاون رئیس جمهوری در سفر به خراسان جنوبی مصوبات خوبی برای توسعه مراکز رشد و فناوری شهرستان های این استان به ویژه قاین دارد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.