دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28442  |  
تاریخ انتشار : 21 آذر 1397 - 19:00
در صورت همکاری و همراهی مسئولین شهرستان قاین :
سرمایه گذاران اوگاندایی در قاینات سرمایه گذاری می کنند
جلسه هم اندیشی و بررسي زمينه صادرات محصولات استراتژيک و توليدات صنعتي شهرستان قاینات با يکي از سرمايه گذاران بخش خصوصي برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، شب گذشته با حضور کريمي فرماندار و  نماینده سرمايه گذار اوگاندایی و ديگر مسئولين و توليدکنندگان شهرستان قاین ، جلسه هم انديشي و بررسي زمينه صادرات محصولات استراتژيك و توليدات صنعتي شهرستان قاینات با يكي از سرمايه گذاران بخش خصوصي در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

کریمی  فرماندارقاین در جلسه هم انديشي و بررسي صادرات محصولات و توليدات شهرستان قاینات خطاب به سرمايه گذار بخش خصوصي، تصريح کرد: شهرستان قاینات از ظرفيت ها، توانمندي ها و پتانسيل هاي بسيار خوبي در حوزه هاي مختلف براي صادرات از جمله در حوزه صنعت سيمان و محصولات استراتژيک و غيره برخوردار مي باشد. لذا براي فراهم نمودن بستر و زمينه صادرات توليدات و محصولات اين شهرستان نهايت تعامل و همكاري لازم را با شما انجام خواهيم داد.

خانم کلنگی سرمایه گذار بخش خصوصی و نماینده سرمایه گذاران اوگاندا با درخواست های خود مبنی برخرید سیمان،لوله،زرشک و... با بیان این که  ماآماده همکاری با صنعت شهرستان قاین هستیم خواستار ورود جدی مسئولین شهرستان به صادرات این محصولات به کشور اوگاندا و سومالی شد.

وی خواستار خرید 20هزار تن سیمان قاین در وهله اول و ظرف مدت یکماه از کارخانه سیمان قاین شد و گفت: این برنامه ادامه دار خواهد بود.

کلنگی خرید شیر شتر،لوله،زرشک و زعفران و.. را از دیگر موارد درخواستی اعلام کرد و گفت: ما حاضر به مبادله کالابه کالا از جمله لاستیک ماشین های سنگین نیز در شهرستان قاینات هستیم.

دراین جلسه جوان مسئول انجمن رانندگان قاینات قول هرگونه همکاری رانددگان شهرستان برای حمل سیمان به بندرعباس راداد و گفت:با توجه به دارابودن شهرستان قاینات به  2700 دستگاه کامیون  درزمینه حمل بار در صورت توافقات هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.