دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28428  |  
تاریخ انتشار : 15 آذر 1397 - 21:26
رئیس دفتر نظارت وبازرسی انتخابات قاینات گفت:سن چهل سالگی انقلاب ؛ سن پختگی ؛ نشاط و بهره مندی از تجربیات تلخ و شیرین گذشته است.

به گزارش نسیم قائن ،روز گذشته جمعی از اعضای ستادی دفتر نظارت و بازرسی انتخابات ؛ با فرماندار شهرستان قاینات دیدار کردند .

در ابتدای این دیدار ؛ علی محمد صادقی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان قاینات با اشاره به چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهارکرد: سن چهل سالگی انقلاب ؛ سن پختگی ؛ نشاط و بهره مندی از تجربیات تلخ و شیرین گذشته است

وی ابراز  امیدواری کرد بتوانیم در سایه ی همدلی و انسجام همچون دهه های گذشته نقشه های خصمانه ی دشمنان را بی اثر کنیم و با استقامت و صبر انقلابی از شرایط فعلی نیز بسلامت عبور کنیم .

صادقی در ادامه با اشاره به وظایف قانونی شورای نگهبان و نقش دفاتر نظارت بر انتخابات افزود بحمدلله شورای نگهبان سرمایه ی عظیم انسانی و امکانات و ظرفیتهای خوبی در این شهرستان دارد  و آماده ی هر نوع تعامل و همکاری با فرمانداری و سایر بخشهای شهرستان هستیم .  

در ادامه مهندس کریمی فرماندار قاینات ضمن استقبال از این دیدار صمیمی به تشریح برخی اهداف و برنامه های شهرستان پرداخت و برخی آسیبها را متذکر شد و گفت وظیفه ی اصلی ما حل مشکلات مردم و اعتماد به آنهاست .

کریمی خاطرنشان کرد: روزانه در کشور بطور متوسط 5 میلیون نفر به دستگاههای اجرایی مراجعه میکنند اگر 10 درصد این جمعیت از نحوه ی پاسخگویی دستگاهها ناراضی بیرون بیایند دیگر چه نیازی به دشمن خارجی داریم .

 کریمی در بخش پایانیِ سخنانش با یادآوری چهل ساله شدن انقلاب اسلامی اظهار داشت : باید مردم را به آینده ی  نظام و انقلاب امیدوار تر کنیم و انجام این رسالت خطیر مستلزم وحدت و انسجام آحاد مردم و گروههای سیاسی است

وی افزود معتقدم که باید از همه ی طیفها و سلیقه های سیاسی و نخبگان شهرستان استفاده شود و درب اتاق فرماندار به روی همگان باز است و در عین حال که بموجب قانون هر دستگاهی وظایف معین و مشخصی دارد اما همه ی ما در تحقق اهداف نظام و انقلاب و ایجاد نشاط و بالندگی در بین مردم جامعه رسالت مشترکی داریم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.