دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28350  |  
تاریخ انتشار : 12 آبا 1397 - 14:28
مانور پدافندغیرعامل با هدف آشنایی دانش آموزان با مسئله پدافند غیرعامل و برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر دستگاههای امدادی و خدماتی در دبیرستان برهان قاین برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش قاین صبح امروز در  مانور پدافند غیر عامل در دبیرستان برهان با بیان این که 13 آبان امسال با سال های گذشته اندکی متفاوت است و استکبار جهانی ودر راس آن آمریکا و ترامپ ،اولتیماتوم های عجیبی برای ما  اعلام کرده و در واقع تهدید های لفظی داشته است گفت: در آستانه چهل سالگی  انقلاب که سال های تکامل ورشد انقلاب  است باید دانش آموزان و فرهنگیان با حضور خودشان در راهپیمایی 13 آبان یکبار دیگر ایستادگی خود را به رخ دشمنان بکشند و اعلام کنند که حضورشان خاری در چشم استکبار و استخوانی در گلوی آنها خواهد شد.

وی افزود: دانش آموزان در کنار سایر اقشار با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل یاد وخاطره امام خمینی(ره) و دانش آموزان و دانشجویان شهید را گرامی خواهند داشت.

کریمی فرماندار شهرستان قاینات نیز  در این مراسم  اظهار داشت: امروزه با نسل چهارم جنگ مواجه هستیم که یک جنگ  تمام عیار سایبری است که دشمنان به دنبال تغییر حکومت ها هستند نه تصرف خاک و سرزمینی، لذا در این شرایط مهمترین اصل توجه به آموزش است و دانش آموزی موفق خواهد بود که اصول پدافند غیرعامل را در زندگی فردی و اجتماعی مدنظر قرار بدهد.

وی افزود: دشمن به دنبال این است که اراده خود را برما تحمیل کند وماباید دربرابر این اقدام ایستادگی کنیم.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.