دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28309  |  
تاریخ انتشار : 25 مهر 1397 - 14:47
با حضور ناصر نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی نمایشگاه خوشنویسی هنرجویان در نگارخانه باران قاین گشایش یافت.

به گزارش نسیم قائن ، به مناسبت گرامیداشت هفته ی خوشنویسی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی،معاون امور هنری و سینمایی،سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل،میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات و جمعی از اصحاب رسانه ، علاقه مندان و هنرمندان نمایشگاه آثار هنرجویان انجمن خوشنویسان قاین در نگارخانه باران گشایش یافت.

ناصر نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن بازدید از نمایشگاه خوشنویسی با بیان اینکه هنر خوشنویسی  هنر فاخر و تاثیر گذار است از برات نژاد مسئول انجمن خوشنویسان و هنرجویان و هنرمندان خوشنویس حاضر برای برگزاری این نمایشگاه تقدیر کرد.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ضمن تقدیر از بازدید نبی زاده مدیر کل و معاونین ایشان اظهار داشت : با توجه به استقبال خوب علاقه مندان به هنر خوشنویسی بویژه در فصل تابستان با کمبود فضا مواجه هستیم که امیدواریم با درایت  و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی هرچه زودتر با تسریع در ساخت فضای جدید شاهد رونق بهتر در این حوزه باشیم.

عباس میرزنگویی افزود:در این نمایشگاه ٣٥ اثر خوشنویسی از هنرجویان سطح عالی و ممتاز ارئه گردیده و از ٢٤ الی ٣٠ مهرماه نمایشگاه برای بازدید عموم دایر است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.