دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28289  |  
تاریخ انتشار : 15 مهر 1397 - 21:19
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب در جمع اهالی سفتوک قاین:
مسئولین؛ فرصت خدمت به مردم را غنمیت بشمارند
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: فرصت خدمت به مردم را غنمیت بشمارید و در انجام خدمت به مردم در دوران مسئولیت تلاش کنید چون این مردم ولی نعمت شما هستند.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رضایی محمد علی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عصر امروز در در جمع مردم روستای «سفتوک» از توابع بخش مرکزی شهرستان قاینات که مسئولان بنیاد مسکن نیز برای افتتاح طرح های عمرانی حضور داشتند: اطاعت و ولایت پذیری جوانان امروزی همه سیاستمداران را متحیر کرده است.

وی  افزود: انقلاب اسلامی جوانانی را پرورش داده که در اطاعت پذیری از ولایت و رهبری زبانزد بوده و منشأ مقاومت و پایداری در جهان اسلام هستند.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به دیدار یکصد هزار نفری بسیجیان با مقام معظم رهبری در تهران گفت: امروز تمامی اندیشمندان و سیاستمداران از منش و راه و رسم جوانان پرورش یافته مکتب اسلام متحیر هستند و می بینند با همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد باز این مردم در دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی لبیک گویان به میدان می آیند.

وی بیان کرد: انسان های برجسته ای که در دامن انقلاب اسلامی پرورش یافته و رشد کرده اند به اوج رسیده و با مقاومت خود عراق و سوریه را تسخیر کردند و یمن را وادار به مقاومت و پایداری در برابر سلطه بیگانگان کردند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: ولی فقیه محور قوی برای حفظ مملکت و پایداری در برابر استکبار جهانی است و برای مبارزه با استکبار نه تنها در ایران که در سراسر جهان سربازان ارزشی قوی و فوق العاده ای دارد.
وی خطاب به مسئولان گفت: فرصت خدمت به مردم را غنمیت بشمارید و در انجام خدمت به مردم در دوران مسئولیت تلاش کنید چون این مردم ولی نعمت شما هستند.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.