دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28249  |  
تاریخ انتشار : 31 شهر 1397 - 15:38
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت:در دفاع مقدس آموختیم که بایستی روی پای خود بایستیم و متکی به دیگران نباشیم .

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ حمید رضا برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم رژه 31 شهریور در شهرستان قاین اظهارکرد:ایام هفته دفاع مقدس که می رسد یک غرورمقدسی به همه ما دست می دهد چرا که با شکوه ترین فراز انقلاب اسلامی دوران 8 سال دفاع مقدس است .

وی با اشاره به دوران 8 سال دفاع مقدس گفت: بعد از حادثه عاشورا و از صدر اسلام حادثه ای مثل 8 سال دفاع مقدس نداشته ایم .

برات زاده اضافه کرد: یادآور می شویم طولانی ترین جنگ قرن بیستم و نابرابر ترین جنگ قرن بیستم را تجربه کرده ایم.

وی گفت: در دفاع مقدس بیش از 36 کشور دنیا آخرین ادوات و تجهیزات و تاکتیکها و اطلاعات ناب خود را در اختیارصدام قرار دادند و بر علیه جمهوری اسلامی ایران همه این تجهیزات را استفاده کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) درادامه بیان داشت: از عاشورا درس های زیادی گرفته ایم که در طول 8 سال جنگ تحمیلی آن را به صورت عملی تجربه کردیم.

برات زاده گفت: هفته دفاع مقدس  ودوران انقلاب اسلامی باید برای آنهایی که این دوران ها را  را درک نکرده اند در ایام مختلف بازگو شود و به زوایای مختلف دوران دفاع مقدس باید پرداخته شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) در بخش دیگری از سخنان خود گفت: درس های حادثه عاشورا را باید برای امروز و فردای انقلاب استفاده کنیم و همان طور که عاشورا برای ما درس داشت دفاع مقدس هم برای ما درس های فراوانی داشت.

وی ادامه داد: امروز در مقابل یک هجوم همه جانبه اقتصادی در مواجه با  استکبار قرار گرفته ایم و برای سربلندی از این هجوم باید از همان تجربیات  گران بهای 8 سال دفاع مقدس استفاده کنیم.

برات زاده گفت: چه طور می شود که با دست خالی در مقابل دنیا در دوران دفاع مقدس ایستادیم و پیروز بیرون آمدیم ؟ آیا امکان نیست که امروز هم سربلند بیرون بیاییم؟

 

وی اظهارکرد:درس هایی که از دفاع مقدس گرفته ایم امروز برای ما ضروری است .

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) بیان داشت: از دفاع مقدس آموخته ایم که هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد و درآن دروان غیر ممکن ها را ممکن کردیم وامروز باید از آن بهره گرفت.

برات زاده ادامه داد: با دست خالی در مقابل پلید ترین انسان ها  و حکومت های آن روز باتوکل بر خدای متعال ایستادیم.

وی گفت: در دفاع مقدس آموختیم که بایستی روی پای خود بایستیم و متکی به دیگران نباشیم و چشم به اجنبی هم نداشته باشیم ومنتظر مذاکره نمانیم  چرا که اگر بنای بر مذاکره بود در دفاع مقدس هنوز باید مذاکره می کردیم.

برات زاده گفت: در صحنه عمل نشان داده ایم که روی پای خود ایستاده ایم و سربلند بیرون آمده ایم.

وی بیان داشت: ایرانیان مومن و متعهد و حزب الهی اگر اراده کنند هر قدرتی را بر زمین خواهند زد و برای امنیت خود از کسی اجازه نخواهند گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) در ادامه سخنان خود گفت: مادامی که روحیه ایثار و شهادت بر کشور حاکم باشد هیچ کشوری نمی تواند ما را تهدید کند وما این روحیه را از عاشورا درس گرفته ایم و با تمام قوا و توان در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد.

وی گفت: دشمنان بدانند که ما از دفاع مقدس درس فراگرفته ایم و  اگر گروهک هایی بر منافع ملی ما حمله کنند شبانگاهان بر سرشان خراب می شویم و شبانه موشک می فرستیم.

برات زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت:در همه شرایط دشمن وجود دارد وباید  برای همه لحظه ها و زمان ها و مکان ها آماده باشیم  واین درسی است که از دفاع مقدس آموخته ایم .

وی ادامه داد: دفاع مقدس به ما آموخت که همیشه فتنه گران داخلی راه را برای بیگانگان هموار کرده اند و اگر خیانت بنی صدر وچراغ سبز بنی صدر نبود صدام جرات حمله به ایران اسلامی را نداشت ومتاسفانه  عده ای در درون راه را  برای دشمن هموار کرده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) درادامه گفت: در برخی از جاها افراد نادان و نا آگاه  باعث ضربه زدن به ما شدند واین را در طول 40 سال انقلاب اسلامی تجربه کرده ایم.

وی گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب قرار داریم و دشمنان با  برنامه ریزی های ویژه می خواهند که مردم را از انقلاب نا امید کنند و ما هم باید ویژه پای کار باشیم و کارنامه درخشانی از ایران برای امید آفرینی و افتخارآفرینی گذشته ایران ارائه دهیم.

برات زاده با بیان این که در دوران دفاع مقدس نمی گذاشتند کار روی زمین بماند و خود بزرگ بینی و کبر و غرور در آن دوران نبود گفت: در حال حاضر نیز همه باید در کنار یکدیگر برای حفظ انقلاب و خنثی کردن نقشه های دشمنان پای کار باشیم.

وی درپایان گفت: امروز برای خروج از فشارهای اقتصادی نیاز به روحیه و حال و هوای دروان 8 سال دفاع مقدس داریم.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.