دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28212  |  
تاریخ انتشار : 21 شهر 1397 - 15:20
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت:هیئات مذهبی بزرگترین و مهم ترین و پرمخاطب ترین و تاثیر گذارترین تشکل های عالم هستند و باید از این فرصت ها برای آگاه سازی مردم استفاده شود.

به گزارش نسیم قائن ،حجت الاسلام احمد رضایی مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی  خراسان جنوبی در  همایش طلایه داران تبلیغ شهرستان قاین اظهارکرد:اهل بیت وسیله نجات هستند و آنهایی که امروز از کشتی اهل بیت پیاده هستند پایان کارشان هلاکت است .

وی با اشاره به برگزاری مراسمات مذهبی بیان داشت: مجالس اهل بیت و دراین ایام هم برگزاری محافل امام حسین(ع)یک فضای ذکر و وصل شدن به اهل بیت (ع) است .

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان درادامه با اشاره به ظرفیت های بسیار خوبی که هیئات مذهبی ما دارند گفت:هیئات مذهبی بزرگترین  و مهم ترین  و پرمخاطب ترین و تاثیر گذارترین تشکل های عالم هستند و باید از این فرصت ها برای آگاه سازی مردم استفاده شود.

وی ادامه داد: شکل گیری یک شورای فرهنگی در هر هیأت مذهبی  می تواند به افزایش کیفیت برنامه‌ها کمک شایانی کند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و همان طور که رهبری فرمودند در میدان جنگ اقتصادی و بالاتر از آن جنگ رسانه ای قرار داریم و دشمنان هم به این موضوعات دامن زده اند و در حالی که وحشیانه ترین اقدامات را انجام می دهداما آن ور آب را گل و بلبل نشان می دهند وکشور ما را  به گونه ای ترسیم می کنند که انگار در طول این 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق خاصی رخ نداده است.

وی با تاکید بر آگاه سازی مردم از سوی روحانیون به خصوص درایام ماه  محرم گفت:امید را باید در بین مردم نهادینه کنید و آنها را به آینده امیدوار کنید.

انتهای پیام/

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.