دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28199  |  
تاریخ انتشار : 18 شهر 1397 - 09:37
فرمانده انتظامی شهرستان قاین از کشف 108کیلو و500 گرم ترياک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ اسماعیل واعظی فرمانده انتظامی قاین با اعلام این خبر گفت:: مأموران انتظامي شهرستان قاین در یک عملیات مشترک با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ، 2 دستگاه خودروی پژو را در این رابطه شناسایی کردند و به رانندگان خودرو در محور "بیرجند - قاین" دستور ايست دادند.

وي اظهار داشت: رانندگان خودرو با توجه نکردن به دستور ایست پلیس متواری شدند که با اقدامات پلیسی خودروها متوقف و بازرسی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران در بازرسی یکی از خودروها 62 کيلو و350 گرم ترياک که در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند و در این رابطه 2 متهم دستگیر کردند.

سرهنگ واعظی ادامه داد: در عملیاتی جداگانه مأموران ایست بازرسی شهرستان قاین نیز در بازرسی از  يک دستگاه سواری ام وی ام 46 کیلو و 150گرم تریاک کشف کردند.

وی با بیان اینکه  مبارزه با پديده شوم قاچاق موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود، افزود: در مجموع این 2 عملیات 108 کیلو و 500 گرم تریاک کشف،  3خودرو توقيف و 6 متهم دستگیر شدند که متهمان به همراه پرونده به دادسرا اعزام شدند.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.