دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28196  |  
تاریخ انتشار : 17 شهر 1397 - 23:40
فرماندار قاین گفت:دفاع مقدس بخش مهمی از تاریخ انقلاب و تاریخ کشور است و این هفته باید فرصتی برای انتقال ارزش های جنگ تحمیلی به نسل های آینده باشد .

به گزارش نسیم قائن ، جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستان در محل دفتر فرماندار قاین برگزار شد .

دراین جلسه سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: طبق روال هرساله آغاز برنامه های هفته دفاع مقدس در روز 31 شهریور با اجرای رژه حماسی نیروهای نظامی و انتظامی  و بسیجیان و رژه موتوری خواهد بود.

وی با تاکید بر همکاری مسئولین شهرستان جهت برگزاری هرچه  بهتر برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: در رژه موتوری تمام ارگانها و نهادها توان موتوری خود را به نمایش خواهند گذاشت.

 

فرمانده سپاه ناحیه قاینات از اعزام یک گردان از شهرستان قاین جهت شرکت در مرحله سوم رزمایش محمد رسول الله(ص)به مرکز استاندر هفته دفاع مقدس خبرداد.

هزاری به  برپایی نمایشگاه کالای ایرانی به خصوص لوازم التحریر از 20 شهریور در قاین خبرداد و گفت: این نمایشگاه به منظور تحقق شعار سال ودرحمایت از تولیدکنندگان داخلی و بازاریان شهرقاین  برپا خواهد شد.

وی نواخته شدن زنگ مقاومت،نمایش فیلم های  دوران دفاع مقدس ویژه دانش اموزان و همچنین نمایش فیلم در پارک های سطح شهر،اجرای نمایش دفاع مقدس ،برگزاری شب شعر و.. را ازاهم برنامه های پیش بینی شده در ایام دفاع مقدس برشمرد.

 

محمد کریمی فرماندار شهرستان قاین در جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس با تاکید بر همکاری همه ادارت و نهادها در برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: امیدواریم برنامه های امسال به گونه ای برنامه ریزی شود که با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ایام محرم بتوانیم آثار و ارزش های آن را به نسل های آینده به خوبی منتقل کنیم.

وی همزمانی هفته دفاع مقدس با فصل علم وخرد دانش و باز گشایی مدارس و همچنین برگزاری یادواره شهدای شهرستان و کنگره 2هزار شهید خراسان جنوبی را تقارن میمون و مبارکی دانست و گفت: باید از این فرصت در انتقال  مفاهیم دفاع مقدس به نسل های آینده انقلاب استفاده کرد.

فرماندار قاین بیان داشت : شهدا و ایثار گران و جانبازان به تکلیف خود عمل کرده اند و حال نوبت ماست که تکلیف خود را در هر زمان ودر عرصه های مختلف انقلاب بیشتر بشناسیم.

کریمی با بیان این که انقلاب ما یک انقلاب جهانی است که بشریت را به سمت آزادی ورهایی از هر نوع دیکتاتوری وهرگونه حکومت های فاسد کشانده است گفت: انقلاب اسلامی سرلوحه همه قیام های مردمی و بیداری های اسلامی شده است.

وی ادامه داد:دوران دفاع مقدس سرشار از باور ها واعتقادات ومقدسات و حفاظت و صیانت از خاک و میهن و دستاوردهای انقلاب است .

فرماندار قاین در پایان با تاکید بر اجرای برنامه های تاثیر گذارگفت: دفاع مقدس بخش مهمی از تاریخ انقلاب و تاریخ کشور است و این هفته باید فرصتی برای انتقال ارزش های جنگ تحمیلی به نسل های آینده باشد .

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.