دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28094  |  
تاریخ انتشار : 18 مرد 1397 - 18:29
خدمات رسانی به مناطق محروم با الگوگیری از شهدا:
خدمات رسانی طرح شهید رهنمون در روستای محمد آبادپسکوه قاین +تصاویر
مسئول بسیج سازندگی قاین از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به 150نفر از اهالی روستای محمد آباد پسکوه قاین درقالب طرح شهید رهنمون با حضور گروه جهادی شهیدان بنی اسدی خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، حسن فخیم زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان قاینات  با اعلام این خبر گفت: در راستای کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی و 302 شهید شهرستان قاینات اردوهای جهادی با همکاری ارگان های خدمات رسان در شهرستان قاینات در حال برگزاری است.

وی افزود: طرح شهید رهنمون یکی از طرح های بسیج مستضعفین است که با هدف ارائه خدمات به مناطق محروم برگزار می شودو درهمین راستا تیم های پزشکی و بهداشت و درمان بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان قاین با حضور در روستای محمد آباد پسکوه به 150 نفر از اهالی این روستا در عرصه سلامت خدمات پزشک عمومی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، دندانپزشکی، تغذیه، مشاوره و مامایی  خدمات رسانی کردند.

فخیم زاده گفت:بسیج سازندگی سپاه قاین در نظر دارد تا با الگو گیری از شهدا درعرصه  خدمات رسانی به مناطق محروم وبا شناسایی نیازمندان در حد توان خود وبا کمک گروههای جهادی وخیرین  نسبت به ارائه خدمات عمرانی و بهداشتی اقدام کند .

*پزشک شهید محمدعلی رهنمون متولد یزد، زندگی اش را وقف خدمت به جنگ و مجروحان کرد و در جبهه ها مسئول بیمارستان صحرایی بود و در سال ۶۲ در عملیات خیبر به شهادت رسید

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.