دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28089  |  
تاریخ انتشار : 17 مرد 1397 - 21:57
فرمانده انتظامی قاین در جمع خبرنگاران:
افزایش171 درصدی کشفیات مواد مخدر در قاین
فرمانده انتظامی قاین از افزایش 171 درصدی کشفیات مواد مخدرنسبت به مدت مشابه سال گذشته در شهرستان قاینات خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، اسماعیل واعظی فرمانده نیروی انتظامی قاین در نشست خبری با اصحاب رسانه  از افزایش کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون با همکاری پرتلاش و سخت کوش نیروی انتظامی کشفیات مواد مخدر در شهرستان قاینات 171 درصد افزایش داشته است.

وی گفت: درسال جاری سرقت های کشف شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45درصد وستگیری سارقین 49 درصد افزایش داشته است و یکی از اعضای اصلی باند سارقین مسلح غیربومی از طلافروشی های سطح کشور در شهرستان قاینات شناسایی و دستگیر شده است.

سرهنگ واعظی از تماس 3هزا رو 532 شهروند از ابتدای سال با 110 خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با 5 ماهه اول سال گذشته 3 درصد افزایش داشته است وهمکاران ما با حضور به موقع در صحنه به مشکلات شهروندان رسیدگی کرده اند.

وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 63 جلسه آموزشی وآگاهسازی توسط کارشناسان آموزشی ما در مدارس ،مساجد وادارات با موضوعات محتلف در زمینه پیشگیری از سرقت،پیشگیری از اعتیاد وآسیب های اجتماعی و .. برای اقشار مختلف جامعه برگزار و تعداد 9 هزار نسخه بروشورآموزشی در بین دانش آموزان وشهروندان توزیع شده است.

درپایان از خبرنگاران صدا و سیما،روزنامه خراسان ،طنین قاینات و سایت خبری نسیم قاین تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.