دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28086  |  
تاریخ انتشار : 17 مرد 1397 - 20:27
فرماندار قاین گفت:ایجاد بستر و زمینه برای همه اندیشه ها و افکار از اهدافم در فرمانداری قاینات است تا حرف همه را بشنویم و بهترین ها را عملیاتی کنیم.

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی فرماندار جدید قاینات پس از دریافت حکم مسئولیت خویش گفت: مسئولیت وظیفه سنگینی است و باید گرهی از مشکلات مردم باز شود زیرا مردم حق دارند و ما تکلیف و هیچ شرط  ومنزلتی را برای خودمان به جزخدمت به مردم قائل نیستیم و باید با مردم مدارا کنیم و اهل تعامل باشیم وخودمان را نیازمند ومشتاق به نظرهای مردم بدانیم و به خرد جمعی احترام بگذاریم.

کریمی افزود: ایجاد بستر و زمینه برای همه اندیشه ها و افکار از اهدافم در فرمانداری قاینات است تا حرف همه را بشنویم و بهترین ها را عملیاتی کنیم.

وی توجه به شأن و منزلت مردم را نقطه قوت نظام اسلامی دانست و گفت: با تکیه بر این نقطه قوت بر مشکلات پیروز شدیم.

فرماندار قاینات تصریح کرد: نقدها باید منصفانه و به دور از تندخویی و مچ گیری باشد تا با خدمات بهتر در راستای حل مشکلات اشتغال، کم آبی، ناهنجاری ها و موارد دیگر با وحدت و انسجام گام برداریم.
 

مشیرالحق عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و سرپرست فرمانداری قاینات نیز در این نشست گفت: با استفاده از منشور سیاسی دولت تدبیر و امید در این شهرستان در انتخاب افراد نخبه و همراه و همگام با فرماندار برای ارائه خدمات دولت گام برداشتیم.

وی افزود: قاینات اولین شهرستانی بود که در راستای منشور سیاسی دولت تدبیر و امید اقدامات خود را به وزارت کشور ارائه کرد.

عابدی گفت: ایجاد تابلوی سرمایه گذاری شهرستان، اولویت و تاکید بر تثبیت اشتغال و توسعه متوازن روستایی در دستور کار مدیران در زمان تصدی فرمانداری قاینات بوده است.
 

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.