دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28080  |  
تاریخ انتشار : 16 مرد 1397 - 23:30
وزير كشور طی حكمی محمد کریمی را به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب كرد.

به گزارش نسیم قائن ، با حکم وزیر کشور سرپرست فرمانداری شهرستان زیرکوه و مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب شد.

 در حکم رحمانی‌فضلی خطاب به محمد کریمی آمده است: به‌موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان‌جنوبی به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب می‌شوید.

وی اظهار امیدواری کرده است؛ با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» موفق باشد.

گفتنی است؛ محمد کریمی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۳ که پیش‌از این شهردار سرایان بود با حکم وزیر کشور و حضور خدمتگزار، استاندار وقت خراسان‌جنوبی جایگزین محمد نبی‌زاده در فرمانداری این شهرستان شد.

اول خردادماه ۱۳۹۷ با حکم محمدمهدی مروج‌الشریعه «کریمی» به عنوان مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی منصوب شد.

در پی انتصاب حجت‌الله خانزاد به عنوان مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان‌شمالی، محمد کریمی با حفظ سمت مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی با حکم مروج‌الشریعه به عنوان سرپرست فرمانداری زیرکوه معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه فرماندار قاین چهارشنبه 17 مرداد برگزار می شود.

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.