دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27981  |  
تاریخ انتشار : 20 تير 1397 - 23:04
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری یکی از اعضای اصلی باند سارقان مسلح سرقت از طلافروشی زابل در شهرستان قاین خبر داد .

به گزارش نسیم قائن ، سردارمجید شجاع عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت نیابت قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زابل مبنی بر دستگیری یکی از اعضای اصلی باند مسلح سرقت از طلافروشی در شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان که به شهرستان قاین گریخته است موضوع به صورت ویژه پیگیری شد و دستگیری سارق مسلح در دستور کار مأموران قرار گرفت .

وی گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان قاین پس از تحقیقات گسترده میدانی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی سارق را شناسایی و در اقدامی ضربتی با هماهنگی قضائی سارق را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: متهم در بازجوییهای پلیسی به سرقت مسلحانه توسط اعضای دیگر باند از طلا فروشی در شهرستان زابل اعتراف کرد و افزود: مقداری از طلاجات سرقتی را به یکی از طلافروشان در شهرستان قاین به ارزش 210 میلیون و 770 هزار ریال فروخته است که مالخر نیز دستگیر شد .

 شجاع با اشاره به این که از محل مخفیگاه متهم دستگیر شده مقادیری از طلای سرقت کشف شده است تصریح کرد:در ادامه عملیات سه متهم دیگر که با این فرد در ارتباط بودنددستگیر شدند و طلای کشف از متهم بالغ بر650 میلیون ریال برآورد شده است .

وی اظهار کرد: همزمان با این عملیات که روز گذشته صورت گرفت در چند نقطه دیگر از کشور نیز عملیات دستگیری اعضای این باند به صورت همزمان انجام شد و همه اعضای این باند دستگیر و باند مذکور که سابقه شرارت چند ساله داشت متلاشی شد .

تسنیم/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.