دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27972  |  
تاریخ انتشار : 17 تير 1397 - 00:38
ازدواج های زودهنگام در روستاهای دهشک و کرغند افزایش یافته است.

به گزارش نسیم قائن ، ازدواج های زودهنگام در روستاهای دهشک و کرغند افزایش یافته است.

 

این مطلب را «فخاری»، قاضی دادگاه عمومی نیمبلوک در جلسه فرهنگ عمومی این بخش مطرح و بر آموزش مهارت های زندگی قبل از ازدواج تاکید کرد.

رئیس شورای اسلامی کرغند هم با اشاره به دغدغه طلاق در این دهستان علت اصلی آن را ازدواج های زودهنگام دانست.

«طاهری» با اشاره به برخورداری کرغند از 170 طلبه از برگزاری همایش بزرگ روحانیان و طلاب در 21 تیرماه جاری در این دهستان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین «یعقوبی»، امام جمعه خضری دشت بیاض با اشاره به تعدد دغدغه های فرهنگی در این دهستان بر ارتقای مباحث فرهنگی تاکید کرد.

پاسدار «فرخ دوست»، فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض و «خسروی»، بخشدار نیمبلوک هم بعضی از مسائل روستاها را با همدلی و میانجی گری معتمدان و بزرگان روستا قابل حل دانستند.

«حسینی»، مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش نیمبلوک و «اسماعیلی»، شهردار خضری دشت بیاض هم بر آسیب شناسی و مدیریت ازدواج های زود هنگام تاکید کردند.

«حیدری»، مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش نیمبلوک هم گفت: دو کارگاه آموزشی سبک زندگی نیز در دو امامزاده کارشک و خشکان در بخش نیمبلوک برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام «میری»، مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی بخش نیمبلوک هم با اشاره به برنامه های اوقات فراغت این نهاد از 15 تیرماه، مشکل کانون و کتابخانه روستا و همچنین نبود مجمع الذاکرین در این روستا را از دغدغه های این نهاد برشمرد.

«ولیان»، رئیس ستاد نماز جمعه خضری دشت بیاض بر عملیاتی شدن موارد مطرح شده تاکید کرد.

اعضای شورای اسلامی کرغند هم خواستار همکاری بانک ها با مردم برای ایجاد اشتغال، تامین مکان مناسب برای کتابخانه، تخصیص اعتبار برای مسائل فرهنگی، جلوگیری از توزیع مواد افیونی، برگزاری برنامه های با نشاط برای بانوان و جوانان و ایجاد پارک تفریحی ورزشی شدند.

خراسان جنوبی

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.