دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27968  |  
تاریخ انتشار : 16 تير 1397 - 18:03
رئیس هیأت بدمینتون خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال کشور با شرکت برترین‌‌های ایران در قاین به خط پایان رسید.

به گزارش نسیم قائن ، نایب رئیس فدراسیون بدمینتون جمعه شب در آیین اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور گفت: شهرستان قاینات در استعدادیابی بدمینتون دختران پتانسیل و توان بالایی دارد و ما آمادگی برگزاری دوره های استعداد پروری، کارگاه های دانش افزایی و غیره را در این شهرستان داریم.

فریبا مددی افزود: حضور مسئولان شهرستان در این مراسم نشان از اهمیت ویژه ورزش بخصوص این رشته ورزشی و نگاه ویژه و توان آنان دارد و برگزاری مسابقات در سطح کشوری نیز موید آن است.

وی از برگزاری مسابقات بدمینتون نونهالان پسر از اول تا پنجم مرداد ماه 1397 در بیرجند خبر داد.

'یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران کشور سیزدهم تا شانزدهم تیرماه در سالن ورزشی غدیر قاین برگزار شد.

رئیس هیات بدمینتون شهرستان قاینات هم به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها که از سیزدهم تیرماه با حضور 18 تیم از سراسر کشور در شهر قاین شروع شده بود، جمعه شب با قهرمانی تیم استان تهران پایان یافت.

عبدالله کاهی افزود: پس از انجام 29 بازی تیمی با حضور تیم های بدمینتون استان های کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، یزد، فارس، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، ایلام، قزوین، سمنان، بوشهر، تهران، توابع تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در نهایت تیم های تهران و سمنان به مقام اول و دوم و تیم های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی بطور مشترک سوم شدند.

 

وی اظهار داشت: در بخش یک نفره آزاد پس از انجام 73 بازی در جدول 128 تایی، فردوس فروغی و پرنیان یزدانی از تهران به ترتیب اول و دوم و حنانه رجبی و آیدا عنایتی به طور مشترک سوم شدند.

وی درباره بازی های های دونفره آزاد گفت: بازیکنان در یک جدول 32 تایی با انجام 17 بازی با هم رقابت کردند که در پایان نازنین عسکری و مریم زارع شاهی از یزد اول، فاطمه احمدیان و فاطمه زارعی از استان آذربایجان شرقی دوم و بازیکنان تهران و خراسان شمالی به طور مشترک سوم شدند.

ایرنا

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.