دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27897  |  
تاریخ انتشار : 31 خرد 1397 - 00:59
جلسه شورای پژوهشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شهرستان قاین با حضور اساتید و روسای دانشگاهها برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته جلسه شورای پژوهشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی شهرستان قاین با حضور جمعی از روسای و اساتید دانشگاهها در محل فرمانداری قاین برگزار شد .

مشیرالحق عابدی فرماندار قاینات در این جلسه با بیان این که این جلسه در راستای برنامه ریزی در جهت عملیاتی نمودن توان پژوهشی دانشجویان تشکیل شده است گفت:  یکی از برنامه های استان تشکیل کارگروه علمی،فناوری،آموزشی و نوآوری دانشگاهاست که برای اولین بار کمیته ای زیرگروه این کارگروه درشهرستان تشکیل می شود.

وی با تاکید بر استفاده از توانمندی های اساتید دانشگاهها ودانشجویان دانشگاههای شهرستان گفت:بایستی اولویت پژوهشهای شهرستان توسط ارگانها تهیه و در اختیار دانشجویان قرار گیرد تا با استفاده از توان آنها در راستای اجرای یک برنامه علمی وپژوهشی اقدام شود.

فرماندار قاین از همه روسای دانشگاهها خواست تا در کنار داشته ها و فعالیت های دانشگاهها و ارائه توانمندی ها ،نیاز ها ودرخواستهای دانشگاه و همچنین دانشجویان به فرمانداری ارائه شود.

دراین جلسه هریک از اساتید دانشگاهها به بیان دیدگاهها و نظرات خود در خصوص طرح های پژوهشی و اقتصادی و همچنینبیان مشکلات پیش رو پرداختند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.