دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27870  |  
تاریخ انتشار : 23 خرد 1397 - 14:25
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بشارت، دوره تربیت مربی قرآن را با محتوای مربیگری پیش از دبستان و دبستان را برگزار می‌کند.

به گزارش نسیم قائن ، فاطمه نظری، مدیر مؤسسه بشارت گفت: مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بشارت در شهرستان قائن استان خراسان جنوبی، دوره تربیت مربی قرآن کودک را با محتوای برگزاری کارگاه جامع مربیگری پیش از دبستان و دبستان طی دو روز ۷ و ۸ تیر‌ماه برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: در این دوره آموزشی موضوعاتی چون فنون ارتباط‌گیری و تعامل با کودکان، روش‌های القای غیر‌مستقیم مفاهیم دینی، هنر و خلاقیت، جذاب‌سازی، شیوه‌های کلاس‌داری و قصه‌گویی و نقاشی توسط حجت‌الاسلام والمسلمین دارینی از استان قم و عمو دانا از مشهد مقدس ارائه می‌شود.

 

نظری با تأکید بر این‌که مؤسسه بشارت در همه امور به طور خودجوش عمل می‌کند، گفت: این مرکز قرآنی همواره از حمایت‌های مسئولان دور بوده اما با این حال کنار نکشیده است و همه هزینه‌های این مرکز به طور خودجوش فراهم می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این دوره همراه با اعطای گواهی پایان دوره است و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۵۲۰۹۰۲ تماس حاصل کرده و یا به نشانی شهرستان قائن، خیابان امام خمینی(ره)، کوچه مکی، جنب نانوایی مراجعه کنند.

 

ایکنا/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.