دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27856  |  
تاریخ انتشار : 20 خرد 1397 - 11:39
فرمانده انتظامی شهرستان قاین از کشف 121کیلو و260گرم ترياک در این شهرستان خبرداد.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ"اسماعیل واعظی " در تشريح اين خبر اظهار داشت:مأموران انتظامي شهرستان قاین در عملیاتی مشترک با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوري در بازرسی از يك دستگاه کامیون 51 کیلو و660گرم تریاک كه به طرز بسیار ماهرانه اي در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.

وی بیان داشت:در عملیاتی جداگانه مأموران ایست بازرسی این شهرستان هنگام کنترل خودروهاي عبوري به سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه اتوبوس،دو خودروی سواری پژو پارس و 405 مشکوک شدند و به رانندگان خودرو ها دستور ايست دادند.

وي بيان داشت:در بازرسی کامل خودرو ها 23 کیلو و600گرم تریاک ار اتوبوس ، 26کیلو و100گرم تریاک از پزو پارس و 19کیلو و900گرم تریاک ار پزو 405 کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود:در مجموع 121کیلو و 260گرم تریاک کشف، چهار دستگاه خودرو توقيف و شش نفر متهم در این عملیات ها دستگیر شدند که متهمان با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

سرهنگ واعظی با اشاره به این که مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود،به شهروندان توصيه كرد:در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي،با مرکز فوريت هاي پليسي110تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.