دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27748  |  
تاریخ انتشار : 31 ارد 1397 - 12:30
فرماندار قاین در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده :
حفظ جایگاه و اهميت بانوان در دستگاههاي اجرايي بسته به عملكرد آنان دارد
فرماندار قاین گفت:بانوان با عملکردشان می توانند جایگاه واقعی خودشان را در دستگاه های اجرایی بدست آورند.

به گزارش نسیم قائن ، دکتر مشیرالحق عابدی فرماندار شهرستان قاینات  در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان، گفت: بانوان مي توانند با همفكري و استفاده از ظرفيت هاي نيروي انساني موجود در اين شهرستان اقدامات ارزشمندي را براي حوزه بانوان و خانواده رقم بزنند.

وی ادامه داد: رابطين امور بانوان مي توانند از توان دستگاه هاي اجرايي در اجراي برنامه هاي حوزه بانوان و خانواده بخوبي استفاده نمايند.

عابدی با بیان این که   حفظ جایگاه و اهميت بانوان در دستگاه هاي اجرايي بسته به عملكرد آنان داردگفت: در راستاي اعتلا و حفظ جايگاه بانوان، هيچ كس بهتر از خود آنان نخواهد توانست در جهت حفظ اين جايگاه تلاش كند چراکه  خودباوري زمينه ساز اين مهم مي باشد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی ودستور کار مشخص برای جلسات امور بانوان گفت: جمع آوری بانک اطلاعاتي از بانوان فرهيخته شهرستان قطعا در تصميم سازي هاي حوزه بانوان اثربخش و ارزشمند خواهد بود.

موسوی مشاور امور بانوان فرمانداری قاین دراین جلسه گفت::زنان نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند ودرهمه عرصه ها حضور فعال و پویایی دارند و اگر به این قشر بی توجهی شود به نیمی از جامعه نیز بی توجهی شده است .

 وی با ارائه گزارشی از فعالیت های بانوان شهرستان گفت: در طی یک سال گذشته همایش ها و برنامه های زیادی در حوزه فعالیت بانوان انجام شده است .

موسوی به راه اندازی بانک اطلاعاتی زنان تحصیل کرده شهرستان اشاره کرد و گفت: در راستای فعالیت های بانوان نی زاز ایده های برتر و قابل اجرایی در حوزه بانوان استقبال می کنیم.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.