دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27736  |  
تاریخ انتشار : 30 ارد 1397 - 02:21
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛
83مبلغ به مناطق مختلف شهرستان قاینات اعزام شدند
رئیس تبلیغات اسلامی قاینات از اعزام 83 مبلغ به نقاط مختلف شهرستان همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبرداد.

حجت الاسلام احمد علی پور رئیس تبلیغات اسلامی قاین  در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن از اعزام 83 مبلغ در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف شهرستان قاینات خبرداد وگفت:از این تعداد، 50 نفر از مبلغین مستقر،طرح هجرت وبومی و مابقی از روحانیون اعزامی از قم و مشهد هستند.

وی با بیان این که  ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای ایجاد تحول در درون انسان و همچنین در جامعه است گفت: درایام ماه مبارک رمضان مبلغین با حضور در مساجد و محافل قرآنی برنامه های مختلفی همچون برپایی 3 وعده نماز جماعت،برگزاری حلقه های معرفتی و محافل تفسیر و قرائت قرآن را برگزارخواهند کرد.

حجت الاسلام علی پور برپایی مجالس دعا و سخنرانی روحانیون  پیرامون سیره عملی و فضایل  اهل بیت،تبیین جایگاه ولایت و نقش ولی‌فقیه در جامعه، تبیین فرهنگ مقاومت و احیای امر به معروف و نهی از منکر ،ترویج سبک زندگی اسلامی،ترویج ازدواج آسان ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پرداختن به اهمیت حجاب و عفاف و برگزاری گفتمان‌های دینی  و تبیین شعار سال یعنی حمایت و تولید از کالای ایرانی، را از مهمترین برنامه های روحانیون اعزامی در ماه مبارک اعلام کرد.

رئیس تبلیغات اسلامی قاین در ادامه با بیان این که 500 جلسه قرآنی در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان قاینات برگزار می شود گفت: از این تعداد 180 محفل در شهر قاین و مابقی در روستاها برگزار می شود .

علی پور ادامه داد: برنامه محوری سی شب با قرآن  هر شب راس ساعت 21 در محل امام زاده زید و مسجد جامع قاین در حال برگزاری است.

رئیس تبلیغات اسلامی قاین از برپایی محافل ومجالس در 100 مسجد شهرستان در ایام مبارک ماه رمضان خبر د

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.