دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 27707  |  
تاریخ انتشار : 18 ارد 1397 - 23:33
به مناسبت هفته معلم جشن نکوداشت مقام معلم و تجلیل از پیشکسوتان و معلمان برگزیده شهرستان قاینات در محل خانه معلم این شهر برگزار شد .

به گزارش نسیم قائن ، احمد احمدی فرد سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان قاینات در این مراسم با بیان این که معلم قافله سالاری است که مردم را از ظلم و جهالت و گمراهی به سمت روشنایی ونور هدایت می کند گفت: معلمی جایگاه بس زیبا و رفیعی دارد و افتخار ما این است که معلم هستیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مسئولین شهرستان قاینات در برق رسانی،آبرسانی، گاز رسانی و آسفالت مدرسه خیر ساز جعفر آباد گفت: این مدرسه روز چهارشنبه با حضور خیرین محترم رسما به بهره برداری خواهد رسید.

مشیرالحق عابدی فرماندار قاینات نیز در این مراسم با تبریک هفته معلم گفت: در هفته معلم اگر به آموزش معلمین گذر و نظری شود قطعا معلمینی که در راستای آموزش مبتنی بر پرورش دانش آموزان اهتمام ویژه ای داشته اند همیشه مورد توجه عموم مردم بوده اند.

وی ضمن تقدیرو تشکر از همه معلمین بیان داشت: معلم ابتدایی سازنده فونداسیون فکری و پرورشی دانش آموزان  است و. معلمین برای فرهنگ اعتلای ایران اسلامی تلاش می کنند و باید قدر دان این قشر عظیم باشیم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.