دفتر مقام معظم رهبری

آخرین اخبار

کد مطلب: 27205  |  
تاریخ انتشار : 20 اسف 1396 - 00:09
بازارچه کارآفرینی ( کسب و کار ) با هدف آشنا نمودن دانش آموزان با چرخه اقتصادی ( تولید، توزیع و مصرف) و نیز تمرین مهارت های کسب و کار در دبیرستان فدک قاین آغاز به کار کرد.

به گزارش نسیم قائن ، جان احمدی معلم کارآفرینی دانش آموزان دبیرستان فدک در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: با توجه به شکاف عمیق بین دانشگاه و بازار کسب و کار حضور کتابی مانند کارآفرینی در سیستم آموزشی بسیار مفید وضروری است چرا که با آموزش این گونه مهارتها وبرگزاری چنین نمایشگاهی دانش آموزان به طور جدی وارد فضای کسب وکار شده وآموزش های خودرا به صورت عملی پیاده می کنند .

وی افزود: دراین نمایشگاه سعی شده است ترفندهایی برای فروش بیشتر مانند جلب رضایت مشتری،دادن اطلاعات رایگان به مشتری،اجازه تفکر وانتخاب به مشتری  و...  به صورت عینی اجرا و تمرین شود .

این معلم کارآفرینی ادامه داد:بازارچه کار و فناوری با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی، شکل‌گیری تفکر و ایده‌های کارآفرینی در میان دانش‌آموزان، رشد اقتصادی و نوآوری شغلی  در این مدرسه برپاشده است.

 

جان احمدی گفت: دراین نمایشگاه که روزهای 21 و22 اسفند  در محل دبیرستان فدک برپا شده است  90 دانش آموز پایه یازدهم  این دبیرستان گوشه ای از فعالیت های خودرا به نمایش گذاشته اند .

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.