دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 26655  |  
تاریخ انتشار : 23 بهم 1396 - 11:31
آیت الله رئیسی گفت:سعادت مردم ،در عمل به گفتمان رهبری است وهرجا که بین گفتمان وعملکرد زاویه ایجاد شد دچار مشکل شدیم.

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله رئیسی شب گذشته در جمع مردم قاینات در مسجد غدیر اظهارکرد:انقلاب ما ،نظام و بسیج و دفاع ما مقدس است و رمز مقدس بودن این انقلاب  این است که حرکت عظیم  رهبر وموسس این انقلاب ومردم  وکارشان برای رضای خدابوده است .

 

وی افزود:رمز تقدس حکومت ما این است که اولا به امضاء شارع مقدس یعنی خدا رسیده باشد،دوم این که باید ها ونباید هاواحکام  ما منطبق بادین وشریعت است  و رمز سوم تقدس  شایسته سالاری وقانون عادلانه وعادلانی است که این قانون را اجرا کنند و لذا تمامی کسانی که عامل اجرای قانون واجرای احکام عادلانه هستند باید قدسی بیندیشند وقدسی عمل کنند.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه گفت: نیروهای مسلح ما قدسی هستند چرا که تحت زعامت رهبری ولی فقیه هستندواین فرق نیروهای مسلح ما با سایر نیروهای مسلح کشورهای دیگر است..

وی ادامه داد:انقلاب ما یک انقلاب مقدس است واین مقدس بودن انقلاب و نظام وبسیج ودفاع ما نشات گرفته ازذات مقدس پروردگار است

 

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان  با بیان این که اولین هدف نظام قدسی عبودیت و بندگی نظام حق است گفت:حفظ نظام وانقلاب برای ما مهم است و به گفته امام  حفظ نظام اوجب واجبات است .

آیت الله رئیسی اظهارکرد:اساس نظام نفی استکبار ونفی استثمار و نفی استحمار ونفی استبداد ونفی هرگونه خودکامگی وخودخواهی وخودبینی است ونتیجه این می شود که تمام مستکبرین عالم نمی خواهند که این نظام پا بگیرد و مسائلی که مستکبرین از روز اول انقلاب برای نظام توطئه کرده اند برای این که آنها خودبین وخودخواه هستند .

 

وی ادامه داد: جنگ،جنگ اراده هاست ،خدا اراده کرده است این نظام را تا زمانی که مردم و دست اندرکاران برای خدا حرکت کنند یاری کند واین وعده خداست .امروز دست یاری خداوند را در نظام وجبهه انقلاب دیده ایم واحساس ما این است که روز به روز بر رونق اتقلاب اسلامی افزوده می شود.

آیت الله رئیسی ضمن تقدیر وتشکر از مردم قاینات گفت:زنان ومردان انقلابی  این خطه  همواره امتحان خودرا در عرصه های مختلف سیاسی واجتماعی بسیار خوب پس داده اند  ونشان داده اند که خوب می فهمند  و خوب تشخیص می دهند وسره را از ناسره می شناسند .

وی ادامه داد:خیلی ها سعی می کنند اوضاع را غبار آلود کنند که تشخیص سخت شود اما مردم این خطه نشان داده اند که نگاهشان  به شاخص است و شاخص ولی است .

آیت الله رئیسی اضافه کرد:احزاب سیاسی و مسئولین زیادی وجود دارند اما هیچ کدام شاخص نیستند و آن شاخصی که در نظام هست و باید حرکت با آن تنظیم شود همان ولی است.

وی دربخش دیگری از سخنان خود گفت:برخی افراد می گویند اعتدال یعنی نه تندرو ونه کندرو ولی سوال این است شاخص دراین جا چیست؟

تندرو کسی است که از ولی خود تندتر برود وکندرو کسی است که عقب بماند و به ولی نرسد .

تولیت آستان قدس رضوی اظهارکرد:خط امام شاخص دارد و خط امام  توحیدی است ،خط امام نگاهش به مردم است وخط امام ،نگاه ضد استکباری دارد  و نمی شود که کسی بگوید به آنها خوش بین هستم وبعد بگوید در خط امام هستم .

وی ادامه داد:خط امام ،خط حمایت از  ولی فقیه جامع شرایط است ،حافظ ولایت فقیه باشید تا آسیبی به کشور نرسد

آیت الله رئیسی در بخش پایانی سخنان خود گفت:آنجا که به گفتمان رهبری عمل شد سعادت مردم را دیدیم وهرجای کشور که مشکل داریم آنجایی است که به جای نگاه به ارزشها ودین وگفتمان امام رهبری  زاویه گرفتند؛  دچار مشکل شدیم.

وی گفت :هرجا که بین گفتمان وعملکرد زاویه ایجاد شد دچار مشکل شدیم.

تولیت آستان قدس رضوی در پایان با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: پیام مردم ،استحکام نظام و تداوم انقلاب تا ظهور حضرت مهدی (عج)است  واین حضور مردم مسئولیت آور برای مسئولین است و پیامشان مبارزه با تبعیض وفقر و فساد است

 

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.