دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 26619  |  
تاریخ انتشار : 21 بهم 1396 - 23:52
امام جمعه سابق قاین گفت: در کشور ما همه ساله راهپيمايي هاي مختلفي انجام مي شود که يکي از مهمترين آنها، که نشان دهنده ي پايبندي مردم به همان شعارهاي اصيل انقلاب است، راهپيمايي 22 بهمن است.

 آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه سابق قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با اشاره به فرا رسیدن 22 بهمن گفت : يوم الله 22 بهمن ، روزي که مردم انقلابي ايران بعد از سال ها مبارزه با شعارهاي انقلابي به خيابان ها مي روند تا يک بار ديگر با آرمانهاي معمار کبير انقلاب تجديد ميثاق کنند .

 وی افزود : در کشور ما همه ساله راهپيمايي هاي مختلفي انجام مي شود که يکي از مهمترين آنها، که نشان دهنده ي پايبندي مردم به همان شعارهاي اصيل انقلاب است، راهپيمايي 22 بهمن است.

 

آیت الله اصفهانی ادامه داد:راهپيمايي 22 بهمن از آن لحاظ که به نوعي جشن ملي و آزادي کشور نيز تلقي مي شود ، مانند جشن ملي تمام کشورها حائز اهميت خاصي است و حدود 40 سال از انقلاب اسلامي ايران گذشت و در این راه به بعضي از اهداف انقلاب اسلامي مان دست يافتيم .

 

 وی  با اشاره به اهمیت حضور در راهپیمایی 22 بهمن  گفت :  اگر در طول این سال ها مداوم شعار هايمان را تکرار نمي کرديم  و به پیروی از رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بر نمی خواستیم ، خداي ناكرده شايد امروز در يکي از پيچ هاي تاريخي راه را به اشتباه رفته بوديم و معلوم نبود که سرنوشت مان به کجا ختم می شد.

 

امام جمعه سابق قاین افزود :  22 بهمن براي دشمنان ما نيز روز بسيار حساس و مهمي است ، دشمنان ايران اسلامي همواره با فشارهايي که به کشور وارد کرده اند، بازخورد و نتيجه ي رفتار خود را در ايام الله 22 بهمن جستجو مي کنند، چرا که دشمن مي داند تا مدام که مردم نسبت به انقلاب خود علاقه دارند نمي توان لطمه اي به آن وارد نمود.

 

وی گفت: امسال دشمنان بيش از هميشه براي خسته کردن مردم برنامه ريزي کرده اند ، و از ماه ها قبل با اغتشاشاتی که در جامعه به وجود آوردند و خواسته به حق مردم را به بیراهه کشاندند، اما هوشیاری مردم بار دیگر نقشه هایشان را نقش برآب کرد.

آیت الله اصفهانی ادامه داد: همه این  عوامل موجب مي شود تا امسال 22 بهمن را با يک راهپيمايي پرشورتر از هميشه جشن بگيريم و با شعارهایی که نشان از پایداری ملت ایران است همه مسئولان را به وحدت وخدمت صادقانه دعوت کنیم.

وی افزود : بديهي است با حضور مردم در راهپيمايي ها و تظاهرات و حمايت و پشتيباني آنان از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامي، توطئه دشمنان با پشتوانه مردمی خنثی شده است.

 

امام جمعه سابق قاین بیان داشت: بسياري از راهپيمايي هايي که در مناسبت هاي مختلف انجام مي شود در حمايت از ملت هاي مظلوم و ستمديده جهان هم چون فلسطين و عراق است که برخواسته از وظيفه انساني ديني ما در حمايت از مظلومان و مستضعفان جهان مي باشد.واین علاوه بر این که موجب دلگرمی و تقویت روحیه آنان می شود نشانگر روحیه عدالت طلبی و ظلم ستیزی انقلاب اسلامی است .

وی افزود: با توجه به شرایط حساس کنونی و توطئه های گوناگون دشمنان وبی عدالتی ها و جنایات وظلم هایی که استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به ملت های مظلوم جهان دارد

حضور مردم در راهپيمايي و برگزاري تظاهرات وظيفه اي انساني، ديني و ملي محسوب می شود  که نبايد از آن غفلت کردو يا تأثيرات آن را ناديده گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.