دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 26009  |  
تاریخ انتشار : 17 دى 1396 - 00:23
گزارش 13دی ماه « آتش نشانی کرغند در نبود نیرو می سوزد» نتیجه داد و به زودی نیروهای آتش نشانی تامین می شوند.

به گزارش نسیم قائن ، گزارش 13دی ماه روزنامه خراسان جنوبی با عنوان « آتش نشانی کرغند در نبود نیرو می سوزد» نتیجه داد و به زودی نیروهای آتش نشانی تامین می شوند.

به گزارش خبرنگار ما  روستای کرغند بخش نیم بلوک در 45 کیلومتری خضری دشت بیاض با  جمعیتی بالغ بر 4 هزار نفر زیرساخت های آتش نشانی ندارد، البته یک سال پیش با درخواست های مردم و پیگیری های مکرر مسئولان بخش، ساختمان آتش نشانی این روستا افتتاح و قرار شد پس از مدتی برای تامین نیروی انسانی اقدام شود اما با گذشت یک سال از افتتاح از تامین نیرو خبری نشد.
پس ازگلایه های مردمی و پیگیری آن از سوی خبرنگار« خراسان جنوبی »استخدام نیروهای آتش نشانی کرغند بخش نیم بلوک قطعی شد و قرار شد به زودی این نیروها معرفی شوند.
 
بخشدار نیم بلوک در پاسخ به گزارش  نبود نیروی آتش نشانی کرغند گفت: همزمان با ساخت آتش نشانی، برای جذب نیروی انسانی اقدام به فراخوان شدکه پس از برگزاری آزمون و انجام مراحل قانونی واداری استخدام نیروهای مورد نیاز برابر با دستور العمل نهایی شده و به زودی نیروهای پایگاه معرفی می شوند وشروع به کار خواهند کرد. گلچین افزود: باتوجه به کوهستانی بودن منطقه در این مدت نیز آموزش های لازم به دهیار روستای کرغند داده شده و دهیاری برای مقابله با حریق آمادگی داشته است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.