دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 25769  |  
تاریخ انتشار : 5 دى 1396 - 13:34
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان قاینات گفت: پس از پیگیری های چند ساله مسئولین استانی وشهرستانی ،خانواده بدون شناسنامه با شهرت قاسمی در قاین ، شناسنامه دارشدند.

به گزارش نسیم قائن ،  در اواخر سال 1392بود که پایگاه تحلیلی خبری نسیم قاین گزارشی از یک خانواده 13نفری درج کرد که دراین گزارش آمده بود این خانواده با گذشت بیش از30سال از پیروزی انقلاب هنوز شناسنامه ندارند  واز خدمات دولت محروم هستند .

پس از 4سال از درج این خبر وبا پیگیری های مصرانه مسئولین شهرستان وهمچنین پیگیری هایی که برخی از آشنایان این خانواده داشتند بالاخره شناسنامه این خانواده صادر شد.

رجب زاده رئیس اداره ثبت احوال شهرستان قاینات  در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن   گفت: خانواده حبیب ،سلیمان وفریدون با شهرت قاسمی حدود 65سال است که بدون شناسنامه زندگی می کنند وپس از سال ها پیگیری ، با همکاری ومساعدت اعضای شورای تامین شهرستان و مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال استان ،شناسنامه دارشدند.

وی  افزود: این خانواده چه قبل از انقلاب وچه بعد از انقلاب پیگیری خاصی برای دریافت شناسنامه نداشته اند ولذا در طول چند سال اخیر که پیگیری صورت گرفت ،این اقدام با همکاری ومساعدت مسئولین استان وشهرستان انجام  شد .

وی افزود: برای سایر فرزندان آنها برابر قانون وبه مروز زمان نیز شناسنامه صادر خواهد شد.

رجب زاده گفت: این خانواده ساکن روستای خشک از توابع بخش سده شهرستان قاینات هستند که به شغل دامداری مشغول بوده  وشناسنامه های صادر شده به این خانواده نیز تحویل داده شده است .

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.