دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 25330  |  
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396 - 12:20
رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين گفت: ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن از ۱۸ آذرماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش نسیم قائن ، فاطمه نظری رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی قرآن وعترت بشارت با اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن به صورت مشترک با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش وپرورش آغاز می‌شود.

وی افزود: ثبت‌نام در این آزمون از ۱۸ آذرماه لغایت ۲۰ دی‌ماه در مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين در تمام سنین  در ۲۳  رشته انجام می‌شود.

معاون آموزشی موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين ادامه داد: این آزمون در چهار موضوع حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن، معارف اهل بیت(ع) و انس با قرآن کریم برگزار می‌شود.

نظری اظهار کرد: زمان برگزاری تمام آزمون‌های کتبی، پنج‌شنبه، ۱۰ اسفندماه امسال و زمان آزمون‌های شفاهی از ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه امسال خواهد بود. 

وی بیان کرد: صدور کارت ورود به جلسه برای شرکت‌کنندگان در این آزمون،  از یک بهمن‌ماه تا ۹ اسفندماه امسال خواهد بود. 

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين در خصوص مدارک موردنیاز  برای شرکت در این آزمون، یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون باید مشخصات کامل فردی، یک قطعه عکس ۳×۴ را به موسسه تحویل دهند.

ایکنا

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.